Bicykel so sedačkou pre synčeka

samocka
25. apr 2017

Ahojte mamicky.chistam sa kupit bicykel so sedackou pre synceka dozadu.avsak neviem sa rozhodnut ci mam kupit fixnu sadacku alebo taku ktora sa da hocikedy odstranit.mamicky prosim vas ak mate skusenost s nektorou sedackou pomozte mi.vopred vam dakujem a prajem prijemny den🙂

moni244
25. apr 2017

Existuje aj fixna? Ja som sa vzdy stretla len s tou, co sa da odobrat. Ak som ovsem dobre pochopila, co myslis

samocka
autor
25. apr 2017

Ano.existuje.ta sa pripevnuje na sedanku nad zadnym kolesom a ta co sa da hocikedy odobrat sa pripevnuje k tyci pod sedadlo dospeleho

tortelinka
25. apr 2017

@samocka my máme tu fixnú, ale aj tá sa dá odobrať celkom v pohode, tak neviem aký je rozdiel, ale je určite stabilnejšia, nekýva sa tak ako na tyči

moni244
25. apr 2017

@samocka sedanka myslis sedacka? Toto lustenie, to sa neda pisat normalne? A ani to nie je fixna, da sa odmontovat.

flofli
25. apr 2017

Podľa mňa sa dajú potom všetky odmontovať. Aspoň tak to vysvetľovali mužovi v obchode a tak to potom vysvetlil on mne, že aj tá "fixná" sa potom dá dať dole ale ako vravia baby tak je taká stabilnejšia ako tá na tyči. Záleží aj od toho ako dlho tam chceš dieťa voziť, myslím do koľkých rokov. Ale tie vzadu sú podľa mňa praktickejšie lebo nedychčíš tomu dieťaťu do vlasov nie si nad ním celú dobu skrčená. Jediná nevýhoda je, že naň nevidíš stále.

samocka
autor
25. apr 2017

Dakujem vam za odpovede

magmolatus
26. apr 2017

@samocka Mi máme tú, ktorá sa dá jednoducho odstrániť. Tým že je uchytená na tyči, tak péruje a na slovenských cestách a chodníkoch je to len výhoda. Aj keď schádzam z chodníkou s malou ju to trochu pokýve a neni to taký prudký náraz.

Cez týždeň do nej šupnem vak a idem tak do práce v rámci snahy snažiť sa pre seba čosi spraviť.

V podstate ju dole ani nedávame.