Balet pre deti v Bratislave

tatiana7777
19. jún 2014

Ahojte, rada by som prihlasila na balet 3,5r.dcerku, viete mi poradit kam , tie ktore mate skusenosť? Ďakujem

sissy27
19. jún 2014

@tatiana7777 v Petržalke na ZŠ Černyševského je baletná škola http://www.terpsichore.sk/

tatiana7777
autor
19. jún 2014

@sissy27 dakujem no to je od 4r.

sissy27
19. jún 2014

@tatiana7777 tak za opýtanie nič nedáš... z vlastnej skúsenosti viem, že krúžky zoberú aj o máličko mladšie deti ako uvádzajú, resp. zohľadňujú len ročník narodenia a nie presný vek v deň zápisu...

minuette
14. júl 2014

Ahoj,
moja dcera chodi do Terpsichore a pokial ja viem, deti pod 4 roky nechceli brat (az na vynimky-napr. surodenec vo vyssom rocniku) pretoze je obrovsky zaujem - ak by ste chceli ist na zapis, v septembri si to treba odsledovat ktory to bude tyzden a treba ist hned v prvy den zapisu aspon hodinu pred tym a postavit sa do radu. O dalsej baletnej skole viem, ze je na Skolskej, v centre volneho casu, vedie to starsia pani a tiez nebrala mensie deti ale vraj posledny rok uz brala aj mensie deti, pretoze mala menej ziakov - tam treba ist osobne alebo zatelefonovat, aka je sucasna situacia. O tretej baletnej skole viem, ze je v starom meste v BA - tu: http://www.dys.sk/balet-pre-deti/ - osobne som tam nebola, bola sa tam pozriet kamaratka ked sa rozhodovala medzi Terpsichore a tymto, pacilo sa jej tam, ale z tychto troch alternativ je tato najdrahsia.

demeterka
4. sep 2014

@minuette ahoj, a prosim ta kolko sa plati v tejto baletnej skole v petrzalke. nikde neviem najst nejake ceny.

tatiana7777
autor
15. jan 2015

@demeterka ahoj prosim Ta, bola si pozrieť v niektorej zo spominaných? Ja som to teraz začala riešiť kedže dcérka bude mat 4r., skôr ma zaujíma parkovaníe ;)

tatiana7777
autor
15. jan 2015

@minuette ďakujem pekne idem to obvolat

riverparkdanceschool
22. jan 2015

Výborné tanečné základy a správne pohybové návyky získajú Vaše detičky na kurze Tanečná príprava pre deti - moderný tanec. Kurz prebieha v dvoch vekových kategóriách pre deti vo veku 4 – 6 rokov a 7 – 9 rokov. NOVINKOU je ponuka dvoch úrovní kurzu - začiatočníci aj pokročilí. Detičky sa okrem techniky tanca učia zábavnou formou aj rôzne tanečné variácie a choreografie. Prihláste vaše dieťatko aj Vy! NOVÉ KURZY otvárame už od 3.2.2015. Viac informácií o kurzoch nájdete na našom webe alebo Vám radi poskytneme na recepcia@riverparkdanceschool.sk a +421 (0)910 373 373.

janocka1
11. jún 2015

@minuette ahoj,
chcela by som sa ta spytat - ake vysoke je skolne v terpsichore? (na stranke nemaju info)
plati sa mesacny poplatok, rocny? dakujem vopred velmi pekne za info
🙂

riverparkdanceschool
15. sep 2015

Od septembra 2015 je v pestrej ponuke detských tanečných kurzov a otvorených hodín v Riverpark Dance School aj Balet pre detičky od 5 rokov každú nedeľu o 16:05 s výbornou lektorkou Jankou. Priveďte vaše malé baletky do krásnych priestorov tanečnej školy Riverpark Dance School s 2 tanečnými sálami, kvalitne vybavenými šatňami, milým personálom, bezplatným parkovaním a chutnou ponukou jedla a pitia v tanečnom bare! Viac informácií nájdete na našej webovej stránke alebo Vám radi poskytneme na recepcia@riverparkdanceschool.sk a +421 (0)910 373 373. Tešíme sa na vás!