Baby Plávanie v Ružinove

adriana902
12. feb 2019

Zdravim, chcela by som sa opytat na skusenosti s plavanim pre babatka. Neviem sa rozhodnut kde ist s malym 6 mes.babatkom jedna sa o kurzy v Ruzinove. Teda rozhodujem sa medzi Plaveskou akademiou a Mobikom. Viete mi prosim poradit Vase skusebosti odporucania. Dakujem velmi pekne.

29simona29
12. feb 2019

@adriana902 ja somchodila do plaveckej akadémie na Borekova, kurz bol fajn, ale dosť mi vadili veľmi malé šatne, malo prebalovacich pultov a celkovo dosť stiesneny priestor na to, že v bazéne môže byt 8 mamiciek..nás bolo väčšinou 3-4, ale museli sme chodiť do šatne postupne, lebo keď sa náhodou stalo, že sme tam bolo naraz, nebol priestor, horsie to bolo po kúpaní keď je babatko mokré a vyzlečené a nemala som ho kam položiť. S Mobikom nemám skusenost

blumie
12. feb 2019

@adriana902 ahoj asi ti nepomozem ale presne toto iste riesim a tsktiez som z Ruzinova 🙂, resp. sa nad tym zamyslam ale asi chcem chodit az od maja/juna ked bude teplo. Ja som zase pozerala ŠNOP na Zahradnickej ale tiez nemam skusenosti. Mozno ak sa nahlasis mozes mi napisat ake to bolo 😁 https://www.snop.sk/centrum_zdravia_-_cvicenia/...

tana85
12. feb 2019

akademiu neodoorucam, deklaruju hygienu v bazenoch a satniach, ale satne malinke, hygiena taka, ze som bola raz a dost. nehovoriac o tom, ze na prvej hodine uz chceli, aby sa deti ponarali...

maca167
4. apr 2019

Ja chodim s malou do Mobiku. Odporucam. Su tam velmi mili a priatelski... Paci sa nam tam viac ako v Plav. akademii - (ano, babatka ponaraju, ale ked nechcete, nemusite to robit). A voda je tam na pocit trochu chladnejsia, ale maju vacsi bazen. To je moj nazor. Najlepsie odskusat a porovnat.

banselka
25. máj 2019

Ja som s oboma synmi chodila do WBC na Trnávke a velmi odporucam. Jeden syn chcel ponarat, druhy nie, do nicoho nas nenutili, obaja si vodu uzivali.

adriana902
autor
25. máj 2019

Dakujem tak zacala som chodit do Mobiku je to tam super som maximalne spokojna aj ked nemam s cim porovnat kedze inde som nebola ale nic mi nechyba. 🙂