Baby balance - zapojili by ste sa?

majka661
7. sep 2022

Ahojte, buduci tyzden zacinaju kurzy v Baby balance, tak zvazujem ci nas prihlasit. Vyzera to fajn na rozvoj dietata hravou formou, ake mate skusenosti? Dakujem

petamich
7. sep 2022

chodime s malym od 6M, ideme uz tusim na 3-4 kurz (ani neviem presne), my tam radi chodime, jednak mam moznost sa na nejake veci spytat, venuju sa nam (aj) individualne, maly sa socializuje, ja sa socializujem 🙂 ja som naozaj spokojna, my sme chodili na kurzy so zakladatelkou Sasou a ta bola uzasna ale stretla som viacere lektorky na nahradnych hodinach a tiez boli super

julie19
7. sep 2022

My tiež chodime už dlhšie od 9m a mala už bude mať 2 roky takže za nás áno ;) … vždy sa tam veľmi teší, trochu sa socializuje, ja si trochu pokecám, robia rôzne cvičenia, riekanky, tančeky ale najviac sa malej vždy páči prekážková draha 😅🤷‍♀️

nyphadora
7. sep 2022

@majka661 urcite ano, chodili sme cely rok a dcera zboznuje zobudit macka ☺️, najlepsie investovane peniaze 👌🏻

thoughtfulweirdo
7. sep 2022

S malým dieťaťom áno, ja som chodila s dcérou do skupiny pre 2-3 ročné deti, ona mala 2 a pár mesiacov a bola to hrozná nuda pre ňu, tak v 1,5 roku by ju to možno bavilo. Ale s menšími to môže byť fajn.