Aký máte názor na to, keď chlapec chodí na tanečnú?

veronika6478
29. aug 2021

Ahojte chcem dať syna na tanečnú. Má 4 a pol roka Viem že to je hlavne pre dievčatá. No ako vidím tak ho baví tancovať. Aký máte názor chlapci a tanečná? Ďakujem a prajem krásny deň

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika6478
autor
29. aug 2021

@viestta ďakujem. Malý není na športy. Nevie na kolobežke trochu vie na bicykli ale tancuje keď počuje hudbu hlavne tu svoju 😊

evkamotka
29. aug 2021

Napr spoločenske tance su pol na pol, kedze su parove. Uplna normalka.
Rovnako v ludovych suboroch je velmi vela chlapcov.
Podla mna sa s tym len tak nestretavas vo svojom okoli.... Napr moj otec, brat aj bratranec tancovali sutazne (spoločenské tance) a je to seriozna makacka

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
29. aug 2021

@veronika6478 fuuu, vo vyšších kategóriách sa Dievčatá budú o neho bit. Chalanov je na tanečnej malo, či ho das na spoločenské, folklór, …

panda21
29. aug 2021

Videla si The pastels? Taký mám názor na chalani a tanečná 😅

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sslobodnamama777
29. aug 2021

normálne to je, bezná vec.

andrea78
29. aug 2021

@veronika6478 uplne normalna vec, zapis ho, skusite

sofiella
29. aug 2021

@veronika6478 pre dievčatá??? To nie je pravda. Bude tam vareny, pečený 😅 takže jasne ze ho tam daj, keď ho to baví 👌👌👌
My sme začali tiež chodiť na podnet môjho muža, ktorý si zmysel ze.chce chodiť na tanečnú v 50tke 🙈😅

gdpr
29. aug 2021

Normálny názor ja poznám viac tanečníkov ako tanečníc 😂

kittykat22
29. aug 2021

@veronika6478 tak k nam chodil chlapcek na balet a bol lepsi ako vsetky dievcata dohromady. Snuru spravil v 3 rokoch ani nemrkol. Bol fantasticky. Ale vsetci ho brali ako tanecnika a nie ako chlapca. Bol jeden z deti. A aj keby neexceloval, tak by to bolo vsetkym jedno.

lindusss2016
29. aug 2021

Ze tanecnici - chlapi su najviac sexi 😉 a kym su mali, tak su roztomili 😁 ja tiez uvazujem, ze mojho dam, bavi ho hudba a tanec

tramtada31
29. aug 2021

@veronika6478 aký typ tanca chceš zvolit? Napr. v spoločenských tancoch je mala konkurencia medzi chlapcami, takze je velka sanca karierneho rastu. Taktiez v hop hop je malo chlapcov a tak si ich vzdy snažia udržať.

olivia1425
29. aug 2021

@veronika6478 ze sme v 21 storoci a ked ho to bavi tteba ho podporit
Moj bracho chodil roky na spolocenske myslim ze boli len 2 chalani ale velmi sikovny
V okoli poznam chalana baletaka myslim ze teraz sa tym aj profesionalne zivi

iveta443
29. aug 2021

Normálna vec, aj u nás chodia chlapci, veď to je úplne super, tanec nie je len pre baby

ivka225
29. aug 2021

Ja teda neviem, ale zda sa mi ze tanecnikov by malo byt presne tolko ako tanecnic ... aspon pokial ide o spolocenske tance.

lenka_da
29. aug 2021

@veronika6478 nevidím žiadny problém, keď chalani tancujú, za mňa super. U mojich detí som vždy presadzovala pohybové krúžky a jeden rok, keď dcéra chcela chodiť na tanečnú, tak chodil aj syn, šetrilo mi to čas 😀 Nesťažoval sa, na začiatku tam chodili 6-ti chalani, na konci roka už len traja. Je pravda, že ďalší rok už nechcel chodiť, lenže ani dcéra nie, proste ich to nechytilo. Ale nevyskúšaš, nevieš 😀

zuvelyn
29. aug 2021

To len dospelí majú akúsi tendenciuí rozlišovať "ženské" a "mužské" veci. Ja by som chcela aby môj syn radšej tancoval ľudovky ako hral futbale napríklad, ale tak rozhodnutie bude na ňom, každopádne na tu tanečnú ho skúsim naviesť ci by sa mu to nezapacilo, ale ešte mame nejaký rok dva čas.

osky
29. aug 2021

Je hrozne,ked na plesoch,svadbach ,zabavach...zeny chcu tancovat a chlapi nevedia.
Zazivam to cim castejsie,ze mlada generacia uz vobec neovlada zaklady valcika ,polky co tanga ..nehovoriac o dakych inych,menej pouzivanych.
V dnesnej dobe je to super,ked aj chlapci prejavia zaujem.
A ked ho to bavi,istotne ho daj.
Nemusia vsetci chlapci hrat iba futbal.

jana_eyre_2
29. aug 2021

Môj najstarší chodil na balet rok keď mal cca 5rokov.. potom ho to prestalo baviť, bolo to malo akčné.. dcéra tam vydržala dva roky.. obaja presedlali na enklave mobility, posilňujú vlastným telom, tento rok bude chodiť už aj najmladší.. deti podporujem v akomkoľvek pohybe, takže aj tanec chlapcom kvitujem..

sasesoe
29. aug 2021

@veronika6478 uplne v poho 🙂 moj tiez chodi. Jediny s dievcatami, ale chodi tam i starsia a ked sme ju viedli, chcel ostat tiez, takze ako sa stal "velky skolkar", mi ho trenerka vzala, i ked nemal este 4r a uplne super to zvlada. Dufam, ze tento rok budu mat viac toho. P.S.myslim, ze pohyb je dolezoty a chalani, kt vedia tancovat su ziadani u dievcat ;)

spadnutaslivka
29. aug 2021

práveže je blbé, že často sa chalani nevedia ani hýbať, také sú polená. a dievčatá nemajú s kým tancovať. Ja si myslím, že je super, ak by ho to bavilo, nech tancuje. A poznám chalana, čo má vyštudovaný balet. Je úplne normálny

janulik2008
29. aug 2021

Nie je tanec ako tanec 🙂 poznám teda čo sledujem tu Írsku tanečnú show tak tam sa skoro každému chlapcovi smiali že je gay lebo tancuje a step je pre dievčatá .. a nakoniec tancujú v najznámejšej tanečnej show 🙂

jana_eyre_2
29. aug 2021

Inak balet pre deti kam.moje decká chodili vlastní bývalý baletak, normálny chlap, milý a fešák.. je ženatý a má dve deti.. tak isto tam kam chodia teraz na enklave ich tréner robí aj Brake dance a deti ho úplne žerú, hlavne chalani, je to taký vzor pre mnohých.. myslím že už sa ľudia čím ďalej tým viac prestávajú pozerať cez prsty na tancujúcich mužov 🙂

euka210
29. aug 2021

@veronika6478 podla toho aky styl tanca...ale uplne v pohode, ved je plno muzov tanecnikov

daren1
29. aug 2021

@ivka225 nie. Často je viac dievčat ako chalanov a už oficiálne môžu dievčatá súťažiť ako sólo tanečnice dokonca aj takto môžu získať vykonostnu triedu... Čudné nesúhlasím,
Chalani a tanečná určite áno sú vzácni a dievky sa o nich bijú

bublanina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
29. aug 2021

@veronika6478 nas chodil ako 5 rocny so sestrickou 3 rocnou, na tanecnu pripravu. Bude mat 8 teraz a na tanecnu ho uz nedostanem ani omylom. Zacina sa spubertalnievat...sestra place, ze s nou uz nechce tancovat. No co uz. Boli by pekny parik, ked by chpdili na spolocenske. Ale nasilu sa neda.
Tak ak chce, treba skusit a uvidite, ci ho to bude bavit aj neskor.

ada85
29. aug 2021

Je to super že chce dieťa tancovať a je jedno či chlapec alebo dievča. U nás je to naopak. Manžel vie tancovať aj rad tancuje ale ja nie.