Aktivity s 1,5-ročným dieťaťom

16. mar 2023

Ahojte maminy ako trávite čas s 1,5ročnym dieťatkom.
Hlavne tie ktoré ste naňho sami celé dni a táto chodí až večer domov.
Ráno niečo porobim ,nechystám pri ňom kým sa hrá a potom ideme von pred obedom .
Potom si pospi a zas poobede ak je pekne von alebo len doma . No iné sa asi nedá že ?😂🤦

petamich
16. mar 2023

no my chodime na plavanie, na baby balance to su hned dve doobedia, 1x tyzdenne zvykneme nejaku hernicku (to ale ked je skarede pocasie) a inak sme stale vonku doobeda aj poobede - pieskoviska obiehame, odrazadlo, pripadne aktualne je fascinovany tazkymi strojmi a smetiarmi tak aj 2 hod. stojime pri ceste a pozerame auta, inokedy ideme krmit kacicky, na preliezky, vzdy je den, ked len v kociku je pol dna a obieham posta, drogeria, lekaren, zasielkovna, vcera sme okna umyvali, on dnu a lepil nalepky na okna, ja von a cistila som okna, .... ideme sa na vlakovu stanicu pozriet, na letisko, do depa smetiarov 😂 proste nejako to zbehne 🙂 podvecer pride manzel a zahra sa s nim on potom a cez

chodili sme aj na montessori hernicky, to ho nebavilo

marianarem
16. mar 2023

My sme uz v tomto veku spolu varili a piekli, doteraz to je moja oblubena aktivita so synom. V tom 1.5 roku uz trochu zvladol aj pomocne prace, napr. osupat cesnak alebo cibulu, prekladal supky do nadobky na biologicky odpad a take drobnosti.

nikoletanikita
3. aug 2023

@marianarem v roku uz vedel varit, parada

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz