Aktivity pre deti do 3 rokov

katarina092
8. nov 2021

Ahojte mamicky,
chcela by som sa spytat pre inspiraciu, ake aktivity stihate pocas dna so svojimi detmi? Ja mam na mysli tolko veci, co by som chcela s mojimi 2 detmi stihnut spravit, ale jaksi ma cas tlaci popri robeni domacich prac a varenia, ze sa az tak nestiham venovat..Ako to mate vy?
Vdaka za odpovede🙂

marianarem
9. nov 2021

@katarina092 Beriem si ho k domacim pracam 🙂 Bude mat 2 roky a velmi rad dava pradlo do pracky a vybera, tiez pomaha vykladat umyvacku, pri vareni osupe cesnak, nasype korenia, fascinuje ho mixovanie, pri peceni pomaha vazit, maslovat, bavi ho aj vysavat...Aj manzel si ho berie, ked robi okolo domu. Tiez sa s nim vela rozpravame. My nie sme nejaki extra animatori, jasne, ze sa s nim aj hrame, citame knizky, berieme na ihrisko, ale my aj tie domace prace a rozpravanie berieme ako venovanie sa.

evica17
9. nov 2021

@marianarem podla mna to je najlepsie pre to dieta, ze je uzitocne pribtych beznych cinnostiach v domacnosti, ako by sa len hralo cely den. Cize podla mna robite paradne, ja sa tesim kedy trosku dorastie moj a budeme robit to iste. Plus dake aktivity, ako citanie, kreslenie, tvorenie, alebo dake aktivity na rozvoj.

mareri
17. nov 2021

doma je to rozne, kludne ju zapojujem do domacich praci a ked sme vonku, tak je to bicykel, kolobežka, švihadlo, ihrisko a rozne