Ako trávia čas vaše deti?

17. apr 2024

Ahojte , chcem sa popýtať ako trávia čas , čo robia vaše deti keď prídu domov zo školy alebo keď prídu domov z krúžkov ? Koľko času trávia na mobile ?

ciernysokol
17. apr 2024

Syn-8 rokov,3x tyzdenne kruzky,po skole chodime obcas na bicykel a prechadzku.na ine cas neostava.ulohy,vecera,cas na mobile-0.vsetko sa lepsie stiha bez mobilu a televizora.aj ked obcas,ked vsetko stihne a zvysi cas,si pozrie dokument o zvieratach na youtube.

lianka123
17. apr 2024

Synovia 5 a 8, dnes nemaju trening, takze: od tretej, prechadzka kde sa rozpravame co bolo v skole/skolke, potom sup na dvor kopat loptu, asistovali potom pri napustani bazena, starsi kosil travu, o 6 vecera, osprchovali sa , 30min playko, skladali lego, syn predcital mladsiemu a rozoberali sme danu temu, a od 8 spia

andrejka1974
17. apr 2024

Dcéra ma krúžky 4 x do týždňa chodí na motokáry ide z domu o 16.00 a príde o 19.30 to ma dvakrát do týždňa a potom dvakrát ma karate kde ide o 17.20 a príde o 20.00 a potom si pozrie telku alebo ide na počítač a spať chodí o 22.00 takže času ma malo a keď je pekne tak býva vonku v piatok aj cez víkend alebo sa spolu hráme spoločenské hry

slavomira236
18. apr 2024

Moj ma10 a stihne aj tablet kazdy den aj knihu aj olavat chodi 2krat tyzdenne 2krat na sach. Cez vikend cely vikend na ulici od kedy je teplejsie..cez tyzden je na tablete zvycajne od 7dmej do pol 9tej potom este cita alebo pozrie telky zo mnou. Napriklad na noze so mnou pozera teraz to ma rad. A este vynimocnu Nikol pozera🤔

saxana000
18. apr 2024

Cez tyzden vobec ziadny mobil..prideme.domov najest spravit ulohy bud ideme von alebo sa hrame spolu alebo ak som naozaj velmi unavena tak si pustime rozpravku..mobil si moze zobrat cez vikend

dankabetka
18. apr 2024

ahoj, tak u nas takto :
-cez tyzden : o 16:15 vyzdvihnem deti (5 a 8) , ak je pekne pocasie a maju kamosov na ihriskach do 17:00-max do 17:30 sme vonku ( rovno zo skoly, ani tasky nenosia domov, tie cakaju na lavicke 😅) , ked prideme domov syn pise domace ulohy ( ak ich nestihol v skole, co skoro vzdy ma hotove -lebo je dlho v druzine tak pisu tam- velmi to ocenujem inak) potom o 18:00 mame veceru ( to stiha aj muz prist - uz) , potom mozu tablety ( 45minut- nastaveny cas) , potom sprcha , zuby, Dve 20 minutove rozpravky ( kazdy ma svoju oblubenu, tak pozeraju teda cca 40-45 minut. o 20:00 cca citame knihu pred spanim ... muz cita starsiemu ( momentalne Harryho Pottera) ja citam mensiemu. Potom sa zhasne, ku kazdemu si na chvilku lahnem aby sme zhodnotili den a zhasinam.
Ked je vonku skaredo alebo nechcu ostat lebo nie su kamosi, ideme domov skor, vtedy stihneme vytiahnut aj nejaku spolocensku hru ( ine sa ja uz odmietam hrat- su velky, nebudem uz stavat garaze a lego s nimi 😅 ) a potom vsetko ide rovnako.
-cez vikend ( ak sme doma) : po zobudeni maju dlhu rozpravku (1,5 hodinovu), potom ranajky, a ideme prec ( podla daneho vikendoveho planu) , ak je naozaj skaredo a nikam nejdeme tak maju tie rozpravky 2 ( co je 3 hodiny a myslim, ze staci bohate), vecer podla toho ako stihaju " spankovy rezim" ak stihnu tak aj tablet ( 45 minut) a aj rozpravka, stava sa , ze nestihnu nic, prideme domov, daju veceru , hygienu a idu spat. Spankovy cas neposuvame ( naozaj len vynimocne).
Synovia nemaju ziadne kruzky pomimo, starsi ma plavanie a vedecke pokusy vramci vyucovania, mensi nema nic.

joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz