Aká je voda v detskom bazéne na plavárni Duslo Šaľa?

martina48
9. jan 2010

mamičky zo Šale a okolia,čo chodíte na túto plaváreň,chcem sa spítať..chcela by som začať chodiť s malým na plávanie ... Kedysi som chodievala,ale prestala som kvôli tomu,že tam bola dosť studená voda...neviete ako je na tom teraz tá voda? hlavne tá v detskom bazéne?... dá sa tam vydržať?...za odpovede ďakujem 😉

sofia18
5. sep 2011

🙂 ahoj ja teraz chcem zapisat SOFI na plavecky a budem tam chodit aj s malim tak uvydim ako sa to tam zmenilo uz som tam 100 rokou nebola 😉 boli ste uz od vtedy ?BEUS

babul83
25. sep 2011

Ahoj, my chodíme na plaváreň do Dusla celá rodinka. Voda je dosť studená, ale keď sa už namočíme dá sa vydržať. Zvykneme byť tak hodinu. Sme zväčša v malom bazéne. Deti sú v siedmom nebi im tá studená voda neprekáža. To skôr my s manželom máme problém sa namočiť. 😀

drobcekrs
6. dec 2011

@sofia18 ahoj, chcem sa opýtať, či ste začali chodiť do plavárne? Ja by som chcela zapísať syna, ale na stránke som nič také nenašla. Poradíš mi? Ďakujem 🙂

sofia18
6. dec 2011

@drobcekrs 🙂 ahojky jasnacka chodime aj dnes ideme na 17h a v stvrtok tiez 2krat do tyzd. je trochu studena voda ale da sa deti sa zabavia 😉

drobcekrs
6. dec 2011

@sofia18 to je super 🙂 vieš mi to popísať trochu? Ja chcem dať 4 ročného syna, je to formou kurzu, že ho naučia plávať? Bude tam sám v skupine, alebo so mnou? A 6 mesačné bábätká majú tiež nejaké kurzy?

sofia18
6. dec 2011

tak pre malinke deticky je kurz v galandii a tu mozes dat aj ako jednotlivca platit si trenera ale tak neviem co to vyjde moja je v skupine tam platime 80 e na 4m chodime 2krat do tyzd.a plus pernamentka na vstupy ta je 14e asi na 20vst. a ty si tiez mozes zaplavat ked si zaplatis SOFI vedela plavat ona isla hned do takej skupiny co uz oni su 2rok tak spolu .

drobcekrs
8. dec 2011

ďakujem krásne 🙂 , začiatkom roka začíname 🙂