Termín pôrodu november 2014

pusinkaja
3. jún 2014

Ahojte maminky s termínom pôrodu november, som z Bratislavy a rada by som si pokecala o tehotenstve pocitoch a zmenách som 15 tt+ 4, poprípade aj na stretko.
November nie je podmienka ide mi o vymenenie si skúseností, pokecanie atdˇ.
Teším sa papapa 😉

bahira1962012
3. jún 2014

ahoj,čakáme novembrové babatko 🙂

tanikoro
3. jún 2014

Ahoj ja dnes zacinam 18 tt , je to moje druhe tehu , cakame 12 novembra 🙂 🙂 🙂 viete uz pohlavie? Ja mam jedine bolesti krizov 😢

bahira1962012
3. jún 2014

ja neviem ,mám poradňu 11 júna,uvidíme snád či dievčatko alebo chlapček 🙂 čakáme 3 babatko 🙂

janka8555
3. jún 2014

Ahojte, ja mam zatial urceny termin 16.11 s uz teraz sa nevieme dockat...aj ked s kazdym tyzdnom sa zacina objavovat aj strach z porodu 🙂

bahira1962012
3. jún 2014

mne je káždý deň zle,aj vracala predvčerom a mám divoké chute a neviem čím by som už a akými cukríkami mala normálnu chuť v ustach 😝

tmsababatko
26. jún 2014

ahojte....my mame termin 27.11...tiez cakame 3. babatko.....bahira tvoje pocity dobre poznam...ja som žula zuvacky...aj dva baliky denne, len aby som nemala horko v ustach...cim horkejsie v ustach, tym mi bolo viac zle....odzvracala som si dva mesiace, az ma zavreli do nemocnice...ale teraz je to uz konecne super....v 16-tom tyzdni to prestalo....konecne som si tehotenstvo zacala uzivat...

niikolka
8. júl 2014

ahojte tak ak mozem tak sa pridam ja mam terimi 21.11. 2014 cakam tretie dieta a mal by to byt chlapcek. s
som v 20 tt. a bolia ma velmi krize. a mam obrovsku chut na sladke.

pusinkaja
autor
21. júl 2014

Ahojte maminky je niekto z petržalky. Termín pôrodu mám 11/2014 mám už 13 ročného syna.Hladám kamarátku maminku na kočíkovanie cez zimu a poprípade budem ešte radšej ak si nájdem aj dobrú kamaratku na pokec a prechádzky.
Máme aj psíka.Okolie braník. draždiak, technopol.
Teším sa 🙂

😵 😲

danielik2303
14. aug 2014

Ahojte, termin mam 17. novembra 🙂 už vieme, že to bude dievčatko. Moc sa na nu tešíme. Nie je tu mamina/buduca mamina z ružinova? Možno na spoločne kočikovanie, šatkovanie (ja som absolutny zaciatocnik a som vdacna za vsetky rady 🙂)

livi28
20. aug 2014

Hello baby, ja mám termín 1.11 už ma chytá dobrá panika 🙂 Budeme mať malú Leu a síce sa neviem dočkať, bojím sa ako to celé zvládnem byť mamou. Zatím mám +8kg no cítim sa akoby som pribrala 18 🙂 funím jak sloník keď idem po schodoch a to si myslím,že 68 kg neni také hrozné ☹ . Máte už všetko nakúpené? Ozaj chcem sa spýtať či veríte na tie povery, že kočík ak aj kúpite by nemal byť doma, ale aspoň u rodičov alebo niekde inde schovaný. Dnes si preň idem a neviem čo mám urobiť, zas sa mi to nechce stále prevlekať.

barborka2014
22. aug 2014

Ahojte mamičky🙂 pridavam sa k Vam🙂 mi mame termin 22,11.ale v yuera to tak že to bude skôr🙂 som 28tt ale maly je o 2 tt dopredu🙂 Aj ja už začinam mať víkivy nalad,ale zatial sa to da da da 😀 😀 len mam stale opakujuce mykozi ☹

barborka2014
25. aug 2014

ahojte 😉 niektora na pokec 😉 😉 😉

seventeen
26. aug 2014

ahojte dievčatá, ja mám termín 4.11. a bude to chlapček, moje prvé dieťa... už začínam byť trochu nervózna, ani nie tak z pôrodu, ale z toho, či budem mať všetko nachystané, či si nič nezabudnem zobrať do pôrodnice a tak... už sa ma totiž zopár ľudí pýtalo, či už som zbalená a keď som povedala, že ešte nie, tak na mňa pozerali, akoby som bola už len 2 dni pred termínom...

novazienka
26. aug 2014

@danielik2303 Ja som z Ruzinova a pravdepodobne aj budem rodit v Ruzinove. Termin mam 15 novembra.

danielik2303
26. aug 2014

@novazienka jeej super ja 17. novembra a rodim v antolskej 🙂 tak sa mozme kludne stretnut 🙂

novazienka
26. aug 2014

@danielik2303 áno jasne môžeme 🙂

barborka2014
27. aug 2014

@danielik2303 ahoj.aj ja sa chystam rodit na antolskej 😉 termin mam 22,11 🙂

miacik
2. sep 2014

@livi28 Ahoj Livi. Nerob si hlavu z poverami. My uz mame kocik doma 2 mesiace. TEn, co sa nam pacili mali v akcii, tak sme necakali a kupili.
Aj my cakame babu🙂 10.11. Zatial nemam paniku. Pomaly od rodiny zhromazdujem veci pre malu aj pre mna. Tesim sa a snazim sa nestresovat. Co ma prist, pride. Neovplyvnim to.
Pribrala som uz 10 kg. Kazdy vravi: ani to na tebe nevidno. Ale ja sa citim ako slon🙂

salsalady
2. sep 2014

Ahojte, my mame termin 29.11. a budem rodit na Kramaroch. Dufam ze vydrzime do novembra lebo sa mi skracuje krcok :( Cakame dievcatko 🙂

livi28
4. sep 2014

@miacik no ten pocit slona mi je známy 🙂 Tak nejak sa nám roztrhlo vrece s dievčatkami ako pozerám 🙂 Uvidíme, maminky budúce ako to zvládneme celé 🙂 Vytešujem sa a na ďalší deň panikárim 🙂 Najnovšie som sa pustila do totálneho upratovania -od okien, skríň, kuchyne, zachvílku sa bude dať u nás jesť zo zeme 🙂

miacik
4. sep 2014

Ja upratujem len skrinu. Nech tam je miesto na detske veci. Cakam kedy uz budem na materskej, mozno potom v ramci nudy budem robit velke upratovanie.

miacik
4. sep 2014

@salsalady aj ja rodim na kramaroch.

salsalady
4. sep 2014

Tak sa mozno stretneme ak sa bambulka nahodou vypyta skor. Ale verim ze to dotiahneme do uspesneho konca 🙂

verronicka
21. okt 2014

@danielik2303 ahoj, ja mam sice termin 24.nov, ale nik nevie mozno bude o tyzden skor...tak sa mozno na Antolskej uvidime 🙂

danielik2303
21. okt 2014

Termín 17.11 a rodime u Kocha s kým sa tam možno uvidím? 🙂

haculik
24. okt 2014

My mame termin 30.11. a rodit budem na Antolskej...🙂 Je tu niekto, s kym sa mozno stretneme... 🙂

pusinkaja
autor
26. okt 2014

Ahoj mi mame tiez porod antolska dr. Rozemberg termín 20.11 čakáme dievčatko

lienockalenka
6. mar 2015

Predávam plienky Dada.
Veľkosti:
mini - 78 ks - váha: 3 - 6 kg
midi - 64 ks - váha: 4 - 9 kg
maxi - 54 ks - váha: 7 - 18 kg
junior - 46ks - váha: 15 - 25 kg.
Plienky sú bez chemikálií, z vlastnej skúsenosti na dieťati sú kvalitnejšie ako plienky Pampers a majú zapínanie na suchý zips. Vyrábané sú v Českej republike. Dovoz je možný v rámci Prešova, Košíc, Žiliny a Bratislavy. Cena za 1 balenie je 10,- Eur.

veronka
12. mar 2015

@lienockalenka prosim ta co to je za plienky?

lienockalenka
6. máj 2015

@veronka najlepšie je vyskúšať 🙂 tu na modrom koníkovi sú o nich aj diskusie 🙂
napr. https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/poznate-plienky-dada-premium-2/
prípadne ujo Google 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre