Termín pôrodu marec 2012

karin77
28. dec 2011

Ahojte, ja mám termín 9.3.2012, marcové babenky som tu nenašla, tak sa ozvite. 🙂

katkarv
28. dec 2011

@karin77 boli tu ale urobili si sukromnu temu teda zamknutu a tam su vsetky.

karin77
autor
28. dec 2011

aha, takže tam sa nedostanem, však?

aknaj78
4. jan 2012

čaute aj ja čakam miminko v marci. Ešte sa tu najde niekto ?

amandaelis
4. jan 2012

@aknaj78 ahojky ja cakam babo 🙂 okolo 13marca 2012,30tt chcela som sa niekoho opytat v noci som mala bolesti na lavej strane podbruska dost silne isli az do krizov ale len na lavej strane za daku polhodku prestali,vcera som bola aj u dokiho vsetko bolo ok 🙂 Dnes mi je tiez dobre len sa bojim 😢 co bude v noci,ma niekto nejaku skusenost alebo vie co by to mohla byt,dakujem krasne babulky za radu 🙂 papa

opicamartyna
4. jan 2012

@karin77
@aknaj78
@amandaelis ahojte máme tému marcovčatká, adminka je tigriatko tuším, jej ked napíšete tak vás pridá, teda aspon myslím že tak to funguje 😉
už to máme zachvílu, čo?

aknaj78
4. jan 2012

@amandaelis tak v tom ti nepomožem ja som nič take nemala. Čakam svoje prve babo takže ani skusenosti nemám

aknaj78
4. jan 2012

@opicamartyna no veru už keby to bolo

amandaelis
4. jan 2012

bude to co chvila vsak to ide rychlo 🙂 ,je tiez cakam prve babo a velmi sa tesime aj ked ma vcera tie bolesti prekvapili, ak budu aj dnes v noci zajtra pojdme k dokimu nech sa nestresujeme 🙂

aknaj78
4. jan 2012

no to radšej chod, lebo jeden nikdy nevie, aspoň ťa pozrie

kozsarovak
5. jan 2012

Ja čaká bábo na 26.marec 2012, bude dievčatko, len tak pomaly ide čas, už by som chcela byť za tým. Držím vám palce

helga88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkara
13. jan 2012

Aj my cakame babatko, zatial termin 28.3.2011.Na se prve 🙂 🙂

Je niekto z BA, kto by mal v tom termine rodit??? Ja asi uprednostnim Kramare, resp.ako druhe mam Antolsku

ukec
14. jan 2012

ahojte naše prvé bude 2.3 a tak strašne to letí že ani neviem ako to celé ubehlo. 😉

zuzka_skolkarka
15. jan 2012

ahojte...my sme tiez marec,jeden termin je 7.marca a druhy 14. 🙂)) uvidime kedy to pride 🙂)) tesime.a bude to chlapeeeeeec ;)

tigriatko
15. jan 2012

vsimla som si tuto temu a len vam xcem napisat a pisala som to aj do temy porod v marci 2012, ze kto ma zaujem sa pridat do sukromnej temy, nex mi napise IP alebo spravu adresovanu mne.... lebo nemam o vsetkom prehlad. dakujem. drzte sa

babuli
30. jan 2012

@zuzkara Ahoj ja mam termin 15.3. a idem rodit na Antolsku

eva199
31. jan 2012

ahoijte ja mam termin 16 marca a tesime sa velmi 🙂

eureka_di
31. jan 2012

Ahojte, mam termin v marci, som v 34tyzdni. Chcela by som sa opytat, ako casto Vam lekar robi ultrazvuk, ja som od zaciatku tehotenstva bola len dvakrat na ultra, v 12. a 30.tyzdni, odvtedy nic, na kontrole sa ma len pytaju, ci mam pohyby pravidelne, ale inak neviem, aka je poloha dietatka a pod, vraj je to standard, len vziat krv a pod a babatko nekontrolovat, mne sa to zda malo, najblizsie idem na kontrolu v 37.tyzdni, cize od 30.t. neviem nic, prebiehaju Vase kontroly podobne? Dakujem.

misax1
1. feb 2012

@eureka_di ahoj aj ja mám termín v marci a ultrazvuk mi robí doktor pri každej poradni,,, 🙂.Je to velmi fajn lebo presne viem akú polohu má bábetko ako rastie .. 🙂 a odkial si? Je tu niekto z LV alebo bližšieho okolia?

karin77
autor
2. feb 2012

@eureka_di ja som pocula, ze sono by sa malo v teho robit 3-krat, ale zavisi od doktora. Ked sa robi aj viackrat to nevadi, len ze vraj ten standard je 3-krat.

janulik38
2. feb 2012

@zuzka_skolkarka Haha ja mam tiez dva terminy, 5.3. alebo 12.3. 🙂 12teho je povodny, ale mallinka je zevraj o tyzden vacsia, tak preto dva 🙂) bude to babaaaaaaa....drzim palce x x x 🙂

janulik38
2. feb 2012

@eureka_di ahoj,mne moja gynekologicka robila doteraz 3x UZV tiez, a keby ma neposlala na Morfologiu, 3D a prietoky, tak by som ani nevedela, co cakame a kolko vazime ☹ vzdy to okomentuje, ze ak UZV nie je vyslovene potrebny, tak ho nechce robievat, pretoze to zevraj nie je uplne ok pre babo..takze tak..drzim palce a drzme sa pravidla, ze vsetko je ok a preto casty UZV netreba 🙂

zuzka_skolkarka
2. feb 2012

@janulik38 terminov je vzdy viac,podla pocatia mi to vyslo az na nejakeho 25.marca,podla posledneho ultrazvuku 7.marec lebo je malicky vacsi a podla menzesu 14.marca...ked sa opyta tak bude cas,co tu s terminmi... 🙂 primar mi vcera povedal ze asi toho 14.teho bude najpravdepodobnejsie...uvidime,tiez drzim palce nech to zvladneme co najlepsie s vlastnymi silami a schopnostami,lekar je len doprovod 🙂

marthinna7
3. feb 2012

@karin77 ja cakam babo, 24. marca uz sa neviem dockat :D

danielatherapy
8. feb 2012

ja čakám vraj 25.marca, dnes mi začala materská, termín zatiaľ doktor neupravoval 🙂 , tak uvidíme kedy 😎

eureka_di
9. feb 2012

Dakujem za odpovede. Ako je to s navstevami u lekara, ja stale chodim k svojmu gynekologovi, ale naznacil mi, ze uz je cas vybrat si porodnika v nemocnici. Mam pocit, ze ak budem nadalej chodit na poradne k svojmu, tak ma caka uz len jedna a potom som doma bez sledovania a ked to pride, idem na prijem. Cize moj lekar uz asi viac pre to neurobi. Avsak viem, ze zname sa po rovnakom odporucani od svojho lekara nahlasili u nejakeho lekara v nemocnici a tesne pred porodom uz chodili na poradnu tam, posledny tyzden aj viackrat? Ale to mali lekara dohodnuteho na zmluvu, tak mali ku komu chodit. Musim sa hlasit v nemocnici a nechodit uz na poradne k svojmu lekarovi? Ak ano, treba si vybrat konkretneho alebo staci prist do nemocnice a vzdy ma niekto vysetri, kto ma sluzbu? je v nemocnici vobec nejaka vseobecna ambulancia pre tie, co maju pred porodom a nemaju zazmluvneneho lekara? Nechcem si dohodnut ziadneho lekara a termin mam o 5 tyzdnov. Dakujem.

janulik38
9. feb 2012

@eureka_di Ahoj, ja idem poslednykrat mojej gynekologicke 13.2. a potom uz budem chodit kazdy tyzden do poradne do nemocnice, kde budem rodit, to jest v BA Ruzinov az kym neporodim (termin mam 12.3.). Takze pri poslednej navsteve mesiac pred porodom by sa ta mala gynekologicka opytat, ci mas uz vybratu nemocnicu, kam pojdes rodit a mala by ta ona odporucit porodnikovi, kam pojdes do poradne pred porodom, ak nemas zazmluvneneho lekara. Aspon tak bol mne popisany postup a tak sa vyjadrila aj moja gynekologicka.

Drzim palce, nech sa ti to podari vybavit a mas lahucky porod x x x

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre