Termín pôrodu február 2013 v Košiciach Šaci

thierry
11. dec 2012

Mám termín pôrodu okolo 20.2.2013 /som v 30.týždni/ a chcela by som rodiť v šaci, ste na tom niektorá podobne? ...kedy nám treba začať chodiť do poradne a treba sa v Šaci objednať dopredu? aké sú Vaše pocity z prichádzajúcej veľkej udalosti...ja sa aj celkom bojím, keďže ide o naše prvé bábätko 😝

zuzkahsz
11. dec 2012

od 36 tt sa tam chodi na poradnu, a treba sa objednat...

gabena1
11. dec 2012

ano, mesiac pred terminom si zavolas a oni ta objednaju...mal by ta upozornit aj tvoj gyn. ze treba ist na poradnu do porodnice kde chces rodit 😉 hlavne sa netreba bat ale sa veeeelmi tesit 😵 😵 😵

jancaca
11. dec 2012

ja mám termín 8.2. a tak ako píše zuzkahsz treba sa objednať. Je to naše druhé bábo, takže už viem ako to chodí......Ideš si platiť pôrodníka?

thierry
autor
13. dec 2012

jancaca ... nevybrala som si porodnika, chvilu som o tom premyslala,ale presvedcili ma,ze to nie je potrebne ak neplanujes cisarsky ... ty si si niekoho vybrala?

jancaca
14. jan 2013

@thierry nie, nevybrala. Ani pri prvom pôrode, ani teraz. Ja si myslím, že každí si robí prácu dobre, a komplikácie a iné nepredpokladateľné veci sa stávajú, a že je ťažké si vybrať z neznámych....a stojí to veľa peňazí. Asi o týždeň pôjdem do Šace na prvú poradňu, tak sa potom ozvem, ako to prebiehalo......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre