Sú tu tehuľky z Nitry s dátumom pôrodu február 2013?

luckarisko74
4. sep 2012

Ahojte baby, najdu sa tu niekto z nitry s tymto terminom?

luckarisko74
autor
5. sep 2012

som tam pridana, ale hladam mamicky konkretne z nitry, alebo ktore idu rodit do nitry s tymto terminom, alebo pribliznym 😉

djgatta
20. sep 2012

@luckarisko74 ahoj, ja som z nitry a mam termin 3.2. zatial, ty? 🙂

luckarisko74
autor
20. sep 2012

@djgatta ahoj, ja mam 8.2. zatial 🙂 ale urcite sa to zmeni , lebo som otehotnela o 2tt neskor, tu na MK mam termin podla PM, z ktorej casti nitry si?uz som myslela ze vo februari budem rodit iba ja 😀 hadam sa nas tu troska viac nazbiera 🙂

djgatta
20. sep 2012

@luckarisko74 ani mne to nevychadza podla PM, tiez neskor o dva tyzdne, podla ultrazvuku mam termin toho 3.2., ale mne sa uz snivalo, ze som obzerala rucicku babatka so stitkom 30.1.2013 s casom 17.23 😀 tak to som zvedava, ci to vyjde hehe. som z klokociny, ale nebyvame v nitre, ale v grazi , v rakusku. Ktoremu doktorovi chodis? ja ku Kozarovi. Este neviem, kde budem rodit, ci v nitre, alebo inde.mozem sa opytat teba nepobolieva spodok bruska troska, neni to strasne, ale citim troska

luckarisko74
autor
20. sep 2012

@djgatta mne sa tiez vselijake haluzne sny snivaju s babatkom 🙂 ja som zo stareho mesta, ale momentalne byvame 16 km od Nitry, chodim k Juhasovi na chrenovu, niekedy ma pobolieva, teraz menej na zaciatku v podstate viac ale moze byt ved maternica sa stale roztahuje.

djgatta
20. sep 2012

@luckarisko74 a viete,co cakate?

luckarisko74
autor
20. sep 2012

nie este nevieme 🙂 a vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre