Sú tu mamičky zo Srbska?

liuss
24. aug 2009

Najdu sa mamicky, nemamicky zo Srbska?

liuss
autor
25. aug 2009

Nikto? ☹

lilynka
26. aug 2009

aaano ja 🙂

liuss
autor
26. aug 2009

huraaa a kde v Srbsku si?

lilynka
26. aug 2009

no momentalne som v BA, ale povodom som zo Srbska 😀 Ty tusim hladas niekoho kto je teraz tam, ze?

domyyy
26. aug 2009

ahojte aj ja som byvala v Srbsku 😅 ale len dva mesiace som z Nr 😉 a byvala som v Bacskom Petrovci 😵

liuss
autor
26. aug 2009

Ano, ale nevadi 🙂 A odkial zo Srbska si povodom?

Domyyy a co si tam robila? Ja sa snazim si najst pracu...

domyyy
26. aug 2009

liuss chodila som tam do skoly chceli sme ostat dlhsie ale vyskytli sa problemy 😉 a ty si odkial?? 🙂

liuss
autor
26. aug 2009

Ja som v Belehrade, zajtra odchadzam na mesiac do Grecka a potom spat. Takze neviem, co dalej 😖

lilynka
26. aug 2009

a studujes tam? preco si vlastne isla do srbska? v belehrade by nemal byt problem najst si pracu. drzim palce 😉

inac som z kovacice, to je cca 50km od bg.

liuss
autor
26. aug 2009

Nestudujem. Tak preco... 😀 Kvoli 😎 Ako sa tebe paci na Slovensku?

lilynka
26. aug 2009

jaaaj takze laaaska ta tam zaviedla 😀

no ja som si tu uz teda zvykla, takze da sa 🙂

lilynka
26. aug 2009

a v akom odbore by si chcela pracovat?

liuss
autor
26. aug 2009

Vystudovala som cestovny ruch, ale rada by som aj nieco v oblasti kultury.

lilynka
26. aug 2009

hm neviem, ci sa ti hned podari robit robotu, ktoru budes mat rada. mozno najprv skusit vyhladat aj nieco kde by si mohla pouzit slovencinu, alebo cestinu, hoci aj nejake prekladatelske firmy. ked sa dostanes do toho kolotoca tak sa lahsie dostanes k robote, ktora ta bude aj dobre zivit a aj bavit. bez dobrych kontaktov je vsade tazko.
ale kadopadne drzim palce 😉

liuss
autor
26. aug 2009

Ja s tym ani nerata, ze by sa mi hned podarilo nieco, co presne chcem 🙂 Ty si uz vyrastala na Slovensku? Lebo vidim, ze gramatika je bezchybna 🙂

lilynka
26. aug 2009

liuss dakujem, idem sa vari hned aj babam do nasej temy pochvalit 😀 😀 ale nie srandujem 🙂

nevyrastala som tu. narodila som sa v bg a zila v kovacici. v roku 2003 som sem prisla za priatelom a tu som aj zostala 🙂

Ty predpokladam uz po srbsky vies dobre, ze? ako sa ti tam paci? bg je teda dost divoke mesto 😀

liuss
autor
26. aug 2009

Rozumiem skoro vsetko a ked som nutena aj rozpravam, celkom dobre... 😀 samochvala. Ale my dvaja medzi sebou rozpravame len Anglicky, neviem ani preco 🙂 Ale uz sa to zacina mixovat cele jazykovo.
PAci sa mi BG, len som bola trochu prekvapena, aki su tu vsetci doleziti 😀 Od pokaldnicky v obchode, cez casnika az po mojho frajera 😀 😀

Fakt pises lepsie ako niektori, co ziju na SK od narodenia 😀 Aj si tu uz pracovala?

lilynka
26. aug 2009

na tu dolezitost si budes musiet zvyknut 😀 😀

pracovala som v rozhlase v Novom Sade pocas studia, necely rok, lebo som sa potom sialene zamilovala a kedze mi chceli zavalit tahat Vianocnu sichtu (a ja som samozrejme uz mala dohodnute romantickejsie Vianoce 😀 ) tak som dala vypoved a v podstate od vtedy som aj tu.

a nepoznas tam ziadnych Slovakov? lebo vo Vojvodine je Slovakov dost, teda dolnozemskych Slovakov, ale rozhodne by ste si rozumeli 😀 napr. Novy Sad, Bacsky Petrovec, Kovacica, Padina, Stara Pazova, Kysac.... to su vsetko slovenske osady a v NS urcite budu aj nejake institucie, ktore zastresuju kulturu a tradiciu dolnozemskych Slovakov. Dokonca v Novom Sade je slovenska redakcia aj v televizii aj v rozhlase a tiez aj redakcia tlacenych medii - takze by si sa mozno aj tam vedela uplatnit 😉 a od BG je NS dialnicou hodinka cesty 😉 skuste si urobit vylet s priatelom 😉

liuss
autor
26. aug 2009

Asi ano, vraj, ked Ta uz Srbsko nezmeni, tak nic 😀 A ja tu vyzeram ako uplny cvok, ked sa usmievam 😀

Nepoznam Slovakov ziadnych zatial, ale sa budem musiet "rozkukat". To viem, ze tam ich je dost, ale toto vsetko som nevedela, dakujem za info.

domyyy
9. nov 2009

ahojte kočky, oprášim tému 😅 kde ste kočky zo Srbska?? 😅 😵

dancica
17. aug 2015

ahoj,je otazka este aktualna?
ANO som zo Srbska 😉

guinevre
13. nov 2023

Skusim aj ja, su tu nejake mamicky zo Srbska, pripadne Chorvatska, Bosny, Macedonska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre