Pôrod v auguste 2012

lensam
30. nov 2011

Ahojte, je tu niekto kto má termín v auguste 2012?

maria30
30. nov 2011

@lensam waaau, to je tu už aj august? ako to neskutočne rýchlo letííí.. želám, aby vám čas rýchlo ubehol a čoskoro ste sa tešili z živých a zdravých bábätiek 😉 držím palce

mima21
30. nov 2011

@lensam ak sa zadarilo tak budeme augustovy......este musim pockat jeden tyzden 😉

lensam
autor
30. nov 2011

@maria30 Ďakujem. Zatial to mam potvrdené iba tehotenskymi testami. S lekarom som sa dohodla, ze pridem az o tyzden, ale priznaky su pre mna dost jasne. Som unavena ako pri prvom. Dufam, ze sa coskoro pridaju aj ostatné augustovky

lensam
autor
30. nov 2011

@mima21 drzim ti palce, ale mi sme takto cakali rok, kym sa zadarilo

emilia25
30. nov 2011

ahojte baby ja som na tom napodobne tiez musim cakat do 6.12.sice ja viem ze som tehotna aj ked mi test este nevysiel. ale 6 mi uz vide. na 19.12 som sa uz objednala aj ku gynekologovi.tak hadam mi to tiez potvrdi..

simik22
30. nov 2011

Ahojjte, ja idem zajtra na krv, tak sa uvidi, ci sa ku vam pridam...som po IUI, testy mi vysli pozitivne. ale dnes test co som si robila, sa mi zdala ciarka o trolilililinku slabsia sko vpondelok.. tak som velmi nedockava

emilia25
30. nov 2011

@simik22 drzim palce az to vijde.a testy su tiez aj na vysku hcg tak niektorom moze vijst silnejsia a na druhom zase slabsia.ja som si kupila ten co je mozne spravit 5 dni po oplodneni a stale negativny.jaj tento mesiac je ten najdlhsi.

simik22
30. nov 2011

@emilia25 dakujem, to bol jeden druh testu....

emilia25
30. nov 2011

@simik22 jaj no to sa ti mohlo len zdat.hlavna vec ze ti vysiel pozitivny.

tunylyk
30. nov 2011

zahliadla som,ze sa uz august 2012 otvara,zo srdiecka blahozelam a prijemne tehulkovanie prajem vsetkym augustovkam 😉 aj ja mam augustovciatko,tak nech tie vase su sikovne a hlavne zdravucke ako to moje 🙂

simik22
30. nov 2011

@emilia25 no ved hej, dufam, ze je vsetko ok. zajtra poobede napisem ortiel 🙂)))

emilia25
30. nov 2011

@simik22 uvidis ze budevsetko o.k. treba tomu verit .a uz mas nejake prve priznaky?

simik22
30. nov 2011

@emilia25 bolia ma prsia, ale to mna bolievaju vzdy pred MS... inac ani nie... sem tam mi prislo zle

emilia25
30. nov 2011

@simik22 jaj mna boleli vajecniky ale uz ma nic neboli iba raz som mala obrovsku chut na pizzu taku som este veru nemala.tiez ma sem tam na prsiach co si stuchne uz ich mam aj zvecsene.a kolo pupka ma stekli alebo co mi to robi taky zvlastny pocit to je.no je to ine ako pri 2 tehotenstve.tam ma bolela maternica 3dni a teraz nic.

manamani1
30. nov 2011

@emilia25 aj ja mam tieto iste pocity...🙂

simik22
30. nov 2011

@emilia25 no mna praveze maternica neboli vobec, ani brucho, ani nic take.... bolela ma par dni po ovulacii, a potom ma v nej strasne pichalo chvilku....

mima21
30. nov 2011

@lensam dakujem, aj ja tebe.......ja som skoro dva mesiace po MA tak dufam ze nebude ziaden problem, MS bola iba jedna, zacinaj ma pobolievat prsniky a nejak mi prestalo vela veci chutit a vsade mi chyba sol.
A este ma boli v podbrusku ako pri kazdom jednom tehot. tak uvidime. 7.12. by mala prist mrcha tak som velmi zvedava ci dorazi. 😉

evikaba
30. nov 2011

Ahojte baby.Mam na Vas otazku.Meskaju mi moje dni 2 dni.Ale uz cely tyzden mi je na zvracanie a v podbrusku mam take bublinkovanie ....aj zapchu.s.XIK sme mali cez plodne dni.Ale testik ukazuje negativny :(...pozerala som ,ze by som mala byt v prvom trimestri a 3tyzden.....ma niekto takeho skusenosti?A BT mam 37,2

evikaba
1. dec 2011

@mima21 aj ja musim cakat jeden tyzden :(....len dufam,ze mrcha nepride :(

evikaba
1. dec 2011

@emilia25 AHOJ Emi....ja som mala 5 mrchu a s...xik 19 a kalkulacka na ovu mi ukazala ,ze som mala ovu tak dufam,ze mrcha nepride...mam take divne pocity,ale bojim sa ,ze si to namyslam....rano mam take divne bublinkovanie a pichanie v podbrusku a je mi aj nevolno...no uvidim :(...ako si ty zistila ,ze si tehu?

mima21
1. dec 2011

@evikaba tak sme na tom rovnako, a mas nejake tehu priznaky?........ 🙂

romea
1. dec 2011

presne takto pred rokom sa mi potvrdilo tehu, písal sa prvý december a dnes máme krásnu princeznú. Všetkým vám tu držím palce, vydržte aspoň do júla, zbehne vám to ako voda a coby dup máte pri sebe pokladíky 🙂

evikaba
1. dec 2011

@mima21 no mam take divne chute raz na slane,sladke ,kysle....aj sa mi zda ,ze viacej chodim na wc aj zapchu mam...tak neviem pockam este 2 dni a zapakujem testik :(...ja som uz zufala strasne chcem babatko :(...Mimi a ty mas nejake priznaky

mima21
1. dec 2011

@evikaba trosicku ma pobolievaju prsia a aj v podbrusku ma boli, veci ktore mi chutili pred tym mi uz nechutia a vsade mi chyba sol, tak neviem. Test som este nerobila lebo ho nechcem kupovat tu u nas(som s dediny), aby sa o tom hned nerozpravalo, a do mesta velmi nechodim, len sa bojim co mi povie moja doky ak sa fakt zadarilo, kazala mi pockat pol roka, ale aj toto nebolo planovane, lebo sme boli spolu tesne po MS a vtedy som predpokladala ze ovu este nemoze byt. Mozno niesom a priznaky si iba namyslam, fakt neviem. 😒 😒

evikaba
1. dec 2011

@mima21 aj ja mam taky pocit ,ze si namyslam ,ale v duchu srdiecka dufam,ze som tehu :( mam aj take divne bolesti uz 2 tyzden v podbrusku.Juj len dufam :(...drzim aj ja tebe palceky..

mima21
1. dec 2011

@evikaba aj ja dufam a zaroven sa bojim, a tiez mam tie pocity v podbrusku a to som mala aj pri predoslich tehu.....je to skor bolest ako pred mrchou ale trvaju 2-3 tyzdne pred MS
Ty si uz testovala?
Pri poslednom tehu mi test ukazal uz 5 dni pred MS slabulinku ciarku a potom uz len silnela (foto mam v albume) ale nedopadlo to dobre 😢 😢

abriela
1. dec 2011

Wau, uz august 2012. Presne pred rokom som 30.11. robila test a ukazal //. Prvym priznakom bolo napatie v prisiach, potom hnusna chut po cokolade a vecerne jedenie udeneho maska 🙂
Drzim vsetkym palce, nech to dotiahnete do usesneho konca.

tea333
1. dec 2011

Ahojte, ja som augustovka 2010 🙂 Prajem vam pekne tehulkovanie a kopu zdravych a krasnych letnych
deticiek 🙂

evikaba
1. dec 2011

@mima21 presne tak 2 tyzdne pred mam take bolesti aj pri maternici a vajecnikoch.Napriklad som strasneee hladna a ked sa najem tak mi je na vracanie ..testik som si robila 2krat a negativny :(

mima21
1. dec 2011

@evikaba a beries aj nejake vitaminy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre