Je tu niekto aj zo Štúrova?

heveri35
16. okt 2010

čawte,je tu niekto aj zo Štúrova,alebo blízkeho okolia??alebo som tu sama?? 🙂

gabii83
21. okt 2010

ahoj ja som momentalne z BB ale exsturovcanka... asi tuto stranku nepoznaju... 😉 alebo chodia na keklovacska.hu 😀

gabii83
21. okt 2010

@heveri35 ahoj ja som momentalne z BB ale exsturovcanka... asi tuto stranku nepoznaju... alebo chodia na keklovacska.hu

heveri35
autor
22. okt 2010

@gabii83 ahoj,no je to možne,že chodia na keklovacska 🙂 Ja som ani nevedela,ze existuje taka stranka,ale zostanem tu.Tu sa mi páči 🙂

gabuci
22. mar 2011

@heveri-ahoj vidím že si zo Štúrova alebo z okolia.Môžem sa spýtať ku komu chodíš/gynekológovi/?

ansira
4. jún 2012

ahoj, som tiež ex- štúrovčanka ( som sestra Gabii83), momentálne byvam nedaleko BA..často chodím domov, ku našim.Ozvite sa Štúrovčanky!!! Rada s vami idem kočíkovať , ak budem doma 🙂)

heveri35
autor
5. jún 2012

@ansira ahoj, 🙂 tak ked budes mat cestu do Sturova sa ozvi a dohodneme sa 🙂

tunzal
5. jún 2012

ahojte ja síce nie som zo štúrova, ale skoro každý deň som tam nakolko my syn tu chodí do školy a aj prácu tu mám.

pakin
11. júl 2012

ahojte, aj ja som ex-stúrovcanka. Narodila som sa tam a aj byvala kym sme nepristahovali do Muzli. 🙂

kunsylv
29. okt 2012

Ahoj, som zo Svodina, Pred 2 rokmi sme sa sem nastahovali, vydala som sa sem. Mam 2rocnu dcerku. Niekto z okolia?

pakin
5. mar 2013

Sú tu mamičky, ktoré chodia k detskej dr. Mackovej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre