Apríl 2023

petruska3331
6. aug 2022
148terka148
6. aug 2022

.

milluska
8. aug 2022

Ahojte mozem sa pridat? 😊

petruska3331
autor
8. aug 2022

@milluska ahoj samozrejme 🤗

lenik98
12. aug 2022

🙋

petruska3331
autor
12. aug 2022

Dievčatá už máte aj potvrdené tehu? Bola som u gynekológa ale bola iba bodka 2mm že mám prísť 17.8 to by som mala byť 6tt lebo ovu som mala dosť neskoro až 24 DC. V ktorom tt už bolo vidno?

148terka148
12. aug 2022

Ja som bola 1.8. Videla tam tiez malu bodku a nebola si ista ci to je v maternici lem povedala ze ked mam jasny hned test tak to bude v maternici ja mam najblizsiu kontrolu 22.8. budem zazacinat 9tyz. Dufam,ze to bude uspesne konecne. Len ma sem tam dobre pichne dole a dnes som sa citila nafuknuta a termin mam 1.4.😀😀😀
A poobede spinkavam kazdy den hodinku
Konecne sa dockam zazraku po 5r 😊

lenik98
12. aug 2022

Ja som nebola, len som sa konecne dovolala k lekarovi a 14.9. mam termin a to uz na obrazovke musi byt cloviecik vidno, to budem 11tt. Teraz koncim 6tt tak sa tesim lebo predosle hned odislo z menzesom. A appka ukazuje ze 11.4. termin 😀

bayuska
12. aug 2022

Ahojte 🙂 Myslim, ze sa k Vam pridavam. Dnes mi vysli 3 pozitivne testy, krasne silne ciarky (take som nikdy nemala, pri 1. tehu som mala len slabu a skoncilo to MA). Podla MS mi vychadza termin na 16.4. Objednala som sa na dalsi tyzden na potvrdenie, kedze manzel to chce mat cierne na bielom kvoli predoslej skusenosti a ja o 2 tyzdne odchadzam na niekolko tyzdnov do zahranicia, takze tiez potrebujem vediet na com som. Viem, ze este bude asi brutal skoro, kedze teraz som mozno 4-5tt, ale myslite, ze mi aspon vezme krv na potvrdenie? Neocakavam, ze uz bude vidiet srdiecko, ale toto je fakt ako sen a potrebujem mat aspon nejaky dokaz o tom. Pre info, snazili sme sa 10 rokov (niekedy aktivne, niekedy pasivne), teraz po lete sme mali ist ziadat do CAR poistovnu o IVF, kedze bola takmer minimalna sanca otehotniet prirodzene (problem na oboch stranach), cize vazne tomu nemozem uverit 😂 MS mi meska cca 5 dni, sem tam sa to stane, tak “zo zvyku” zvyknem testovat ked je to uz cca taka doba. Bolo to uplne rutinne, vobec som necakala, ze sa tam nieco objavi 😂 radsej som utekala do mesta (45km) pre clearblue, nech to mam z viacerych zdrojov 😂

petruska3331
autor
13. aug 2022

Ja mám testy takéto už aj večer 🙊prsia ma bolia aj nebolia ale ja stále mám strach lebo sa deje a čítam hocičo..maternicu cítim ako sa rozťahuje..ja tomu nemôžem uveriť pretože rok aj 7 mesiacov nič a zrazu keď sa od partnera odstahujem že končím ( problémy ) tak pri poslednom kufri som zistila že som tehu 😅preto mi to je také že proste to nevymyslis 😅

bayuska
13. aug 2022

@petruska3331 no pekne 😂 tak dufam, ze nech to s partnerom dopadne akokolvek, bude to tak ako to ma byt 🙂

Ja som tieto testy robila na obed, poobede a clear blue az vecer, takze to by mohlo byt dobre znamenie, ze? Mna boli podbrusko uz 2 tyzdne, nechapala som co sa deje. A tiez som cakala, ze budem len a len stastna ale vskutocnosti 90% casu rozmyslam nad tym, ako to moze byt nieco celkom ine, co mi len zdanlivo zvysilo hcg…

petruska3331
autor
13. aug 2022

@bayuska to aj ja lebo napr prsia ma už nebolia ako ma začali po pozitívnom teste a brucho už menej tiež stále sa sledujem ale nekrvacam už má mama hreši že mi šibe 😅 len unavená som ale to som bývala aj predtým že by som len spala a spala 😅 jediné čo mi nezmizli a podľa toho aj kolega hneď sa ma spýtal či som není tehotna .. oči sa mi lesknú stále 😀 a tomuto som nikdy neverila ale keď mi to chlap povedal tak to už je čo povedať..tak ono všetko je aj tak na vyššej moci...dúfam a verím že že to všetky dotiahneme do šťastného donosenia a porodenia 🍀🤗

bayuska
13. aug 2022

@petruska3331 tak ja na sebe este taketo veci nebadam 😂 len odkedy som to vcera zistila tak mi je permanentne zle 🙄😂 ale to asi aj z nervov. Ono plan (teda cast planu) bol taky, ze najskor schudnem (som dost obezna) a potom to budeme riesit, aby nenastali nejake zdrav. komplikacie, kedze aj chude zienky maju niekedy problem. A sice som schudla uz takmer 10kg, pri mojej vahe je to stale len omrvinka. No ale tak ani vo sne by ma nenapadlo, ze sa nam realne podari prirodzene otehotniet 🙈 Ale ano, musime byt pozitivne uz ked sme pozitivne 😜 to je nasa jedina uliha teraz, tesit sa ☘️

zajaciq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaela394
26. aug 2022

@petruska3331 ahooj, mozte ma prosim pridat do skupiny? 🙂

bayuska
26. aug 2022

@michaela394 ahoj, v profile si musis nastavit, ze si tehotna a v ktorom tyzdni a ono ta to prida samo ;)

tinik888
9. sep 2022

Ahojte je nejaká súkromná skupina?

pypynka
29. sep 2022

@tinik888 je nejaka?prosim ta

tinik888
29. sep 2022

@pypynka nikto mi neodpovedal tak neviem 🙂

bayuska
29. sep 2022

@pypynka
@tinik888 neviem o ziadnej. Diskutovalo sa o tom v tej klasickej, ale nakoniec to ostalo tak ako je a myslim, ze keby niekto vytvaral sumromnu, tak napise aj tam

148terka148
30. sep 2022

Caute baby, my cakame a uz sa na ne tesim 🙂 je to viacpocetne tehotenstvo najprv som sa strasne bala po potratoch ale teraz uz sa na ne tesim 🥰napiste svoje dojmy

klaudi123
30. sep 2022

@148terka148 ahoj pridám sa aj ja kvám tiež mám termín 1.4 po 9 rokoch

bayuska
30. sep 2022

@148terka148
@klaudi123
baby ked si pridate do profilu, ze ste tehotne a v ktorom tyzdni, tak vas to hodi automaticky do skupiny Aprilovky 2023 🙂 sme tam celkom aktivne

miaj
28. okt 2022

@klaudi123 aj ja po 9rokoch 20.4.termín😉

klaudi123
29. okt 2022

@miaj ja 1.4 2023 len sa bojím volala mi sestrička ze mi vyšli zle krvne testy na NTD 1:10 🤧🤧🤧

evickuska
22. feb 2023

@petruska3331 aj jaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre