Ako sa býva v Karlovke?

petra112233
9. feb 2013

Ahojte chcem sa len vseobecne informovat..uniekoho kto byva v Karlovke okolie ulice alebo priamo na P. Horova, ev. pri lese, vyhlad na Kobylu...
Hladame si byt na prestahovanie, a na fotkach (vseobecne, neboli sme este pozerat nic konkretne), ponukach realitiek a s prihladnutim na cenu sa nam tato oblast paci. Bola by som rada keby ste mi povedali ak tam byvate ako to hodnotite- klady, zapory....take prakticke rady..co Vam tam vadi atd...
Boli by sme radi blizsie prirode, hlavne preto tato oblast, v Raci a Lamaci su byty o dost drahsie....
Vdaka za akukolvek odpoved

alis434
10. feb 2013

Ahoj, ja byvam v karlovke od narodenia a som tu velmi spokojna. Uz som sa samozrejme osamistatnila a ostali sme s manzelokm byvat na dlhych dieloch a ideme sa stahovat dole do karlovky, blizsie k lisciemu udoliu. Myslim ze je tu vsetko potrebne od obchodov, klinika, dobre skolky a skoly. Okrem toho je to ticha oblast no do mesta 15 minut mhd a 10 autom. Rano nebyvaju zapchy a ja milujem prirodu a mame aj psa takze prechadzky v liscom udoli alebo na kralovej horke hore na dlhych dieloch su na dennom poriadku ked pocasie praje. A v teplych mesiacoch tam chodia rodinky na vylety, opekat si, hrat sa, ci pustat sarkanov takze super. Lokalitu by som ja osobne nemenila. Prajem vela stastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre