Tetovanie obočia v SNV

bibiana8080
3. máj 2021

Zdravim žienky prosim vas neviete o niekom v SNV kto vie robit pekne tetovane obočie niečo taketo dakujem za odpoved

bibiana8080
autor
3. máj 2021
petulka2021
3. máj 2021

Na fotke je nalíčené obočie, keď chceš tetovanie tak buď microblanding -čiarkovaná metóda (to mám ja ) a další spôsob je PMU obočia - permanentný makeup v preklade

roja01
3. máj 2021

@petulka2021 skoda, ze to nemozem vidiet....

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibiana8080
autor
4. máj 2021

@bylinkyodlucky môžem poprosit foto ako mate vy spravene??

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibiana8080
autor
5. máj 2021

@bylinkyodlucky krasne kde ste bola prosim vas??

petulka2021
6. máj 2021

@bylinkyodlucky najprirodzenejšie ? Prirodzene pôsobí technika microblandingu lebo vytvárajú pomocou čepielky ,,chĺpky’’ , PMU má od prirodzeného obočia ďaleko

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulka2021
6. máj 2021

@bylinkyodlucky hore pri fotke ste písali Powder Brows , čo je tieňované obočie s efektom púdru- čo je aj vidieť na fotke.
Combibrows je kombinácia , čo ale vy nemáte. Ja som len povedala , že pre mňa powder brows absolútne nepôsobí prirodzene. 🙂

petulka2021
6. máj 2021

Alebo teda PMU, lebo mne to príde rovnaké , alebo taký istý spôsob

bublanina1
6. máj 2021

@bylinkyodlucky nehnevajte sa ale toto absolútne nevyzerá prirodzene...neviem prečo si dávajú ženy tetovať alebo tak silno zvýrazňovať obočie..niekedy menej je viac a v tomto prípade to platí na 💯...stačí ceruzka na obočie

judar
6. máj 2021

tieto tetovane obocia su hrozne :D na niektorych to svieti jak pri Brežnevovi :D

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublanina1
6. máj 2021

@bylinkyodlucky v poriadku som rada

fotoarch
6. máj 2021

no pred dvoma? rokmi sla moja mamka v spisskej na obocko - citujem ju - skoncila som ako gargamel, tusim niekde na namesti

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melinocka
9. máj 2021

@bibiana8080 ja mám robené v GLAM studio (www.glam-studio.sk) a spokojná som.
Druhá možnosť ktorú som tiež zvažovala bola Koršalová v Hoteli na veľkej križovatke na Zimnej ulici, lebo manželove kolegynky tiež mali dobre vytetované.