Skúsenosti s gynekológom MUDr. Pokrievkom - Spišská Nová Ves

pavlicka123
18. jan 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

Zdravím.. aké máte skúsenosti s gynekológom Pokrievkom, ktorý je na Tarči? Sú vyšetrenia zadarmo? Robí sono priamo na ambulancii alebo posiela pacientky niekde inde? Ďakujem za všetky odpovede 🙂

09041986
18. jan 2021

@pavlicka123 ja som za žiadne vyšetrenie neplatila, sono má iba 2D, ak sa pýtaš kvôly tehu poradni - tak 4x v rámci tehotenstva ti sono prepláca poisťovňa tuším, raz som platila 12 eur za sono naviac. Mala som aj hematóm, za tie kontrolné usg ma nepýtal nič. Na ten jeden príplatok (12 eur) ma sestrička upozornila vopred hneď na začiatku tehu. Na 4D som bola u Grochala v MT, aj teraz v 30tt sa znova chystám...

pavlicka123
autor
18. jan 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@09041986 ja sa pýtam preto, lebo teraz chodím k Okálymu a on na ambulancii nemá ultrazvuk, takže som stále musela chodiť niekde inde na vyšetrenie... nie som tehu, ale snažíme sa, takže hľadám doktora, ktorý mi urobi ultrazvuk priamo pri vyšetrení... 🙂 a ako ho hodnotíš ako gynekológa?

09041986
18. jan 2021

@pavlicka123 už som Ti odpovedala na SS 😉