Škôlka pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou

dena15
18. apr 2024

Ahojte , je v Spišskej Novej Vsi ešte nejaká skolka kde berú detičky s NKS ? Na nete som nič nenasla len 1 na ktorej sme boli , ale chcela by som ešte niekde dat prihlášku. Ďakujem

nikpa
18. apr 2024

@dena15 skús sa informovať u zriaďovateľa. MŠ su v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta. Tam ti povedia presne.

rose38
22. apr 2024

@dena15 ahoj na Fabiniho škole majú takú triedu, synček tam chodi, momentálne je predškolák

ellca123
22. apr 2024

Skús škôlku pri spojenej cirkevnej škole Maximiliána Kolbeho, ulica gastanova

dena15
autor
23. apr 2024

@rose38 tam mame prihlášku respektive pojdeme na zapis snáď ho príjmu 🥲 je problém sa tam dostať? ...ste spokojní v škôlke?

rose38
23. apr 2024

@dena15 vôbec sme nemali problém, hneď ho zobrali. Teraz fungujú v 2 triedach. Áno odkedy tam chodí dosť sa v reči zlepšil. Keď nastupoval ako 4 ročný takmer vôbec nerozprával a teraz mu ústa stále lietajú,.navyše chodia s detičkami v zime na kočuľko, teraz budú chodiť opäť na plaváreň. Pani učiteľky sú milé, ústretové,.stále sa venujú detičkám.. Čiže za mňa spokojnosť 🙂

dena15
autor
23. apr 2024

@rose38 no gak snáď ho vezmú 😔 on síce je zapísaný v škôlke v našej dedinskej ale viac je doma ako tam a navyše boli problémy keďže nks mame porvrdene len asi 2 týždne 😔 tak uvidíme no každopádne ďakujem za odpoveď a recenziu 😊