Nažehľovacie menovky na oblečenie do škôlky

kamcamatias123
14. aug 2021

Žienky kde kúpim nazehlovacky menovky na oblečenie do škôlky? Pobehala som pepco tedi tesco papiernictvo sonas metrový textil a nemajú 😒

veronika_1991
14. aug 2021

@kamcamatias123 skús pozrieť na sashe 🙂

compra
14. aug 2021

@kamcamatias123 skus putmyname alebo iny eshop. Su to nalepky, ktore si navrhnes sama. Perfektne drzia. Pracku aj susicku.

kamcamatias123
autor
14. aug 2021

@compra ďakujem práveže som nechcela objednávať ale dnes zohnať niekde v SNV že sa pustím do nazehlovania pripadne nalepenia ale asi mi nič iné neostáva len objednať 🙈😒

slamocka
14. aug 2021

@kamcamatias123 mne nazehlovacky nesadli, resp mala som iba jednu z Flying tiger. Vybornu skusenost mam s fixkou na textil, ta sa nesperie... Napr na topanocky je to praktickejsie ako nazehlovacka. Este su aj peciatky s menom, jednu taku mam z Lidla.. Myslim, ze to dostat aj v Draciku.. Po roku skolkovania vsak jednoznacne vyhrava fixka.

kamcamatias123
autor
14. aug 2021

@slamocka už som objednala nazehlovacky mali. Sme už aj minulý a predminulý rok vtedy som od jednej kupovala také obyčajne že z perom sa napíše meno a držia parádne ešte aj teraz to syn nosí :D nasla som podobne tak som objednala a uvidime 🙂

slamocka
14. aug 2021

@kamcamatias123 super a dala by si mi tip na tie, ktore mas vyskusane? 🙂 mozno sa mi zide do buducna.

kamcamatias123
autor
15. aug 2021

@slamocka tieto obyčajne len 🙂 😊