MUDr. Svetlana Jánošová

kayla_gombosova
31. máj 2022

Zdravím. Máte niekto skúsenosť s pani doktorkou Jánošovou? Má ambulanciu v Krompachoch na Hlavnej 45. Bola som u nej včera na prvotrimestrialny screening a USG. Bola veľmi milá krásne vysvetlila čo má ako vyzerať pri zdravom bábätku, ako pri bábätku ktoré by malo nejakú vadu. U nás bolo chvalabohu všetko v poriadku. No niesom si veľmi istá či sa nemohla seknut v pohlaví 😅 moja gynekológička mi 11+1tt povedala že to vyzerá na chlapca ale môže to byt ešte dievčatko pretože výrastok sa môže stiahnuť. A včera som bola 13+1tt a pani doktorka Jánošová mi povedala že je presvedčená o tom že budeme mať kočku. Čo sa aj samozrejme teším, len si niesom istá keď som ten "výrastok" sama videla a naozaj to vyzerá ako pipík 😅

lejusinka
31. máj 2022

Ja som u nej bola 13+6 a tiez povedala ze dievcatko, v 20tt na morfo to potvrdili, o tyzden idem na 30tt tiez ku nej tak snad tam pipik neuvidi. Oni to urcuju podla genitalneho hrbolceka dievcatko to ma pod inym uhlom ako chlapcek. Tiez som asi v 17tt videla na poradni pipik a zlakla som sa ale lekar ma vysmial ze to len ja tam nieco take vidim 😂

Aby ma nikto neukrizoval; je mi jedno ake pohlavie bude moje dieta, milujem ho uz teraz najviac na svete ale objednala som ruzovy kociar za 2,5tisic do ktoreho by som chlapca nerada dala 😂😂😂

kayla_gombosova
autor
31. máj 2022

@lejusinka áno tiež ten hrbolček má zmiatol :D
Vysvetľovala o tých uhloch že dievčatko to má zarovno s chrbticou a chlapci do hora a naše to na zarovno no ale laik a bežný človek keď uvidí nejaký "pipík" na ultrazvuku tiež si nieje istý 🤣

nikola1211
9. jún 2022

Chodila som k nej pri oboch tehotenstvach a správne určila pohlavie pri oboch podľa mňa sa nesekla určite by som verila tomu čo povedala je veľká profesionálka čo sa ultrazvukovych vyšetrení týka ☺️☺️