MUDr. Salajová Tatiana - Spišská Nová Ves

simona_11
6. apr 2021

Prosím aké máte skúsenosti s touto detskou pediatričkou?

denithestrange1993
8. apr 2021

My s dcerkou k nej chodime 3mesiace,je uzasna,vidno,ze ma skusenosti v pediatrii,na vsetky otazky odpovie s usmevom,teraz pocas covidu nas objednava na presny cas cize ziadne cakanie. Nevyhoda je ze nema do ambulancie bezbarierovy pristup. Ja ju urcite velmi odporucam.

simona_11
autor
9. apr 2021

@denithestrange1993 ďakujem vám. A môžem sa opýtať je to staršia pani lekárka alebo naopak mladšia?

denithestrange1993
10. apr 2021

@simona_11 fuuu myslim ze je tak cca 50tnicka

janka95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denithestrange1993
11. apr 2021

@janka95 ak sa smiem opytat tak preco?

simona_11
autor
11. apr 2021

@janka95 aj mňa by zaujímalo že prečo ste odišli. Čo sa stalo?

janka95
11. apr 2021

Tak malý bol často chorý, neustale mal predpísané antibotika ,aj bez crp. Aká som.bola blbá že som ich do neho toľko pchala. Od narodenia za 2 roky ich mal fakt veľa. Len ako prvorodicke mi to prišlo normálne ze treba dat na dr .kým som nenašla doktorku u ktorej môj malý antibiotiká ešte neužíval 🙂
A dôvod odchodu bol vtedy keď mi dr vravela že nemusím pretahovat pipicek nasilu že ono to samo povolí. Tak sme umyvali kupali každý deň ako šlo
Povolilo takým zápalom že sme skoncili u urologa s dvomi atb a to bol fakt najhorší zážitok ked sa nevedel ani na nohy postaviť. A taktiež drzy prístup sestričky sa mi vôbec nepáčil .
Nechcem ale nikoho odhovarat za tie roky sa mohlo niečo zmeniť. Teraz som však najspokojnejsia 🙂

katkari
29. apr 2021

@simona_11 ja mam velmi zlu skusenost z pohotovosti - 5mes mala si chytala neustale usko, nervozna uplakana zvysena teplota...isli sme na pohotovost, sluzila Salajova a ani len nevytiahla otoskop aby pozrela do usiek...vraj keby to boli uska tak ma vysoke teploty a aj sople (nic z toho nemala) a asi hodinu predtym ako sme tam prisli sme malej dali nurofen - takze teplotu na pohotovosti uz nemala...dr. skonstatovala, ze ved nema teplotu a neplace a ze mame ist domov, ved to by musela vypisovat papier a poslat nas na ORL do Popradu...otocili sme sa na pate a sli sme priamo na ORL do PP...mala dostala lokalne ATB, zapal presiel cca do tyzdna...celkovy pristup ma zarazil, clovek tam pride s nalym cloviecikom a ona na nas pozerala stylom ze co my tam od nej chceme...

walkerka
14. júl 2021

@simona_11 Uz ste sa iste rozhodli, ale napisem svoju skusenost, ak by hladali info ine mamicky.
My k nej chodime uz 3 roky (manzel k nej chodil tiez za mladi), zatial sme velmi spokojni. Jej pristup je ozaj prijemny, rovnako aj pristup sestricky (ta je momentalne nova-mlada cca 35r, velmi mila). Mali sme aj zdrav.problemy s dcerkou, a mne sa prave paci na nej, ze nepredpisuje atb hned, ale az ked je naozaj dovod. Radsej vybavi/posle este na ine vysetrenia (ako napr nas na nefrologiu) prip.predpise ine lieky (nie atb). Velkym plusom hodnotim to, ze sa u nej necaka takmer vobec, nakolko kazdeho objednava na konkretny cas (max par minut, s malymi detmi na nezaplatenie). Ma aj CRP.. jedine negativum je parkovanie a ze treba ist po schodoch🙂