Menší kufor do školy v prírode

bylinkyodlucky
2. máj 2022

Ahojte. Chcem sa Vás opýtať, či náhodou nemá niekto požičať menší kufor, tu by som potrebovala ale 2x nakoľko mám dvojčatá a 23.05. idú do Školy v prírode na celý týždeň Pondelok až Piatok.
Samozrejme nechcem to zadarmo🙏🤗❤️
Ak sa niekto nájde kto by bol ochotný, napíšte mi prosím do správy alebo kľudne aj koment. Vopred ďakujem krásne 🙏

januska12323
2. máj 2022

Veď ich zbal do jedného väčšieho. Kúsok z autobus a do budovy to unesú.

bylinkyodlucky
autor
2. máj 2022

@januska12323 no aj nad tým som premýšľala ,lebo mám doma jeden veľký kufor ale majú mať zvlášť,tak neviem teda. Take bolo vyjadrenie ich triednej učiteľky

martinka13
2. máj 2022

Polovica kufra jedna, druha polovica druhá. Ved to je pekne oddelené (teda aspoň my sme mali vždy len také kufre...)

simca06022011
2. máj 2022

cestovne tasky, ruksaky nemate? ono ked to das nakopu co im treba na tyzden tak uvidis ake je to mnozstvo. Mne dcera isla s kufrom len raz, potom ho nechcela, cestovnu tasku jej balim, priapde berie ruksak vacsia a topanky do tasky samostatnej.

yanni
2. máj 2022

Co im tam musisch vsetko nabalit? Moja bola tak tiez. POndelok az piatok. To nie je tyzden,. to je 5 dni. A....prvy den toho vela nepotrebuje, to je cesta tam. Posledny den tiez nie, to pojdu pravdepodobne najneskor na obed uz zase spät. Tak realne musis nabalit na 3 dni. To sa zmesti do jedneho trosku väcsieho turistickeho ruksaku. Kazdemu dietatu extra a vyuzijete aj v buducnosti.

kacena4
2. máj 2022

cestovna taska je lepsia ak to budu musiet prenasat po nespevnenej ceste niest po schodoch ruksak je lepsi

bylinkyodlucky
autor
2. máj 2022

@martinka13 tak to aj spravím nakoniec ďakujem ,budú spolu na izbe 😇

macilaci
2. máj 2022

@bylinkyodlucky ak budú spolu na izbe stačí väčší kufor, po striedajú sa v tahani😊. Ak nebudú treba zvlášť, pre nich nevýhoda, hádky atd😁mám to doma😉