Ako sa dostanem zo stanice do Actionu v Spišskej?

9. nov 2023

Ahojte, chystám sa do Spišskej a chcela by som ísť aj do Actionu. Ako sa tam dá dostať zo železničnej stanice autobusom? Aké číslo, kde treba vystúpiť a ako to funguje s lístkom,kupuje sa u vodiča. A ak by mi ešte niekto vedel povedať, či tam už majú vianočný sortiment, bolo by to top 🙂. Ďakujem

maranco
9. nov 2023

Za 16 minút zájdeš pešo https://sk.mapy.cz/s/podupohazo

zalka
9. nov 2023

Zo železničnej stanice bus č. 15, nastupuje sa len cez predné dvere, lístok sa kupuje u vodiča, a vystupuješ na zastávka Kaufland/Tesco ... kaufland je po lavej strane , tesco trošku dole kopcom po pravej strane, a aktion je za tescom, od zastavky sú prvé obchody tedy, pepco, kik, deichman .... tesco .. akcion ...
Ale pešo je to pohodlné a rýchle, lebo bus chodí tak každú hodinu .

johankaivanka
9. nov 2023

V SNV su inac 2 Actiony
Jedno pri Tescu (Neo zona) dost blizko aj peso, taxi vyjde lacno, bus neporadim.
Alebo aj v OC Madaras.

zalka
9. nov 2023

@johankaivanka aj k OC Madaras sa dá dostať zo stanice busom č. 15 ale nie každý tam ide 🙂 no od konečnej v meste to k madarasu neni tak daleko.

autor
9. nov 2023

@zalka ďakujem, tak asi zapnem Google mapy a pôjdem pešo.

autor
9. nov 2023

@johankaivanka a je v nich nejaký zásadný rozdiel? Resp. ten OC Madaras je taká zmeska obchodov, dá sa tam trebárs aj najesť?

zalka
9. nov 2023

áno v OC madaras je zmeska obchodov i najesť sa tam dá, v podstate i v OC NEO zona je zmeska obchodov ale najesť len v reštaurácii na sídlisku ale to je vlastne za mostom pár krokov od OC neo zona

johankaivanka
9. nov 2023

Podla mna v nich nie je rozdiel, bola som len nachvilku v jednom aj v druhom, a ano v Madarase sa aj najes, v Snv sa neda velmi zabludit, takze ak zapnes mapy zorientujes sa raz dva