Ako je to s pôrodnicou v Spišskej Novej Vsi?

lele1310
17. nov 2021

Ahojte, chcem sa opýtať ako je to teraz z porodnicou v SNV a ako teraz všetko prebieha keďže je ten covid a opatrenia. Termin mam 11.12 no cítim ze to príde skôr. Rodila som tam už predtým no ten prístup bol vselijaky. Raz dobre raz otras. Dokonca aj syna mi zmenili a hľadali po oddelení. Ako je to teraz? Cez tu koronu testy a tak?

veronika_alex
17. nov 2021

@lele1310 ja som rodila pred týždňom prišla som na poslednú chvílu urobili mi test a šla som rodiť… maleho som mala hned pri sebe… navštevy zakazane akurat ku dverám veci mohli priniesť

lele1310
autor
17. nov 2021

@veronika_alex a osoba pri pôrode? Bože to ešte aj pred pôrodom tesne robia test? A prístup sestriciek? Kedy ta pustili domou? A musíš mat rusko počas pôrodu?

veronika_alex
17. nov 2021

@lele1310 otecko pri porode moze byt ked je očkovany alebo mu tiež urobia antigen tesne pred porodom a ked bude negativny može byt… prístup super ja som bola so všetkym spokojná, rodila som v stredu a domov sme šli v nedelu lebo maly bol žlty… a ruško niekto mi ho dal dole počas porodu 😂😂😂🤣 až po porode som si ivedomila že ho už nemam na ustach 😂

lele1310
autor
17. nov 2021

@veronika_alex no výborne to som rada ze je povolené mat niekoho pri pôrode,🙂

kamcamatias123
24. nov 2021

@lele1310 ja som nastúpila 11.11. Na vyvolavacky test som mala už spravený čiže ma tam netestovali a 12.11. Po 3 vyvolavackach a 2 cipkov som porodila.. Bola som na VIP izbe a maximálna spokojnosť zo všetkým lekári aj sestričky super 👌 na pôrodnej sale stále lekárka primne sme si dobre pokecali :D a o malú aj omna bolo výborné postarané.. Otecko alebo nejaká 1 osoba môže byť pri pôrode ale musí mať test ak je to narýchlo vedia otestovať priamo na prijme.