Zvýšená sliznica a pozitívne testy

simka2020
6. mar 2021

Ahojte nič nemám potvrdené do lekára sa mám prísť ukázať o 2t. Ale teda vyšli 4 pozit testy jeden 1.3 a zvysne 4.3. .. poslednú ms som mala 12-17.1.2021. Lekár mi v piatok povedal že nevidno na sone zatiaľ nič iba mám zvýšenú sliznicu maternice je to podľa vás normálne že ešte nič nevidno?

lesnajahodka
6. mar 2021

@simka2020 presne tak isto som to mala ja. 1 pozitívny test, slabulinky. Kázal mi prísť o dva týždne, lebo tam nič nebolo vidno a potom sme už videli biť srdiečko 🥰. Držím palce!

sandra151
6. mar 2021

Áno je to bežné, u mňa bolo vidieť až v 9tt. Nevidel Ani gestačný vak?

simka2020
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
6. mar 2021

@simka2020 bude to ok neboj 😉 hlavne nestresuj teraz aj keď viem že sa ľahko povie ale ešte je fakt skoro

andreatytler
6. mar 2021

@simka2020 Mne robili sono az v 7 tyzdni. Tu sa skor ani nerobi... iba to stresuje maminku ked doktori nic nevidia...
A Hcg z krvy ti nerobili?

diaalex
6. mar 2021

@simka2020 keď si mala ms 12.1. - 17.1. tak lekár by už určite mal niečo vidieť, min getacny vak.. si vo 8tt tak už by určite videl niečo

simka2020
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nominativ
6. mar 2021

Načo pogesteron? 🤷

Ja neviem, ja som pri oboch šla až v 10 TT k dr, dovtedy som jednoducho dúfala, že neprídu moje dni alebo že to nie je mimo maternice.

simka2020
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simka2020
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhulkahoy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikasz
7. mar 2021

@simka2020 podla ms si uz v 8tt, to by uz na sone videl aj srdiecko. Ale ak nemas pravidelny cyklys, tak to mozes mat cele posunute, ovulaciu si mohla mat o mesiac neskor.
Ake dlhe mas cykly?
Teraz uz naozaj len pockat a verit, ze o 2t bude ok ✊🤰

simka2020
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre