Zvýšená sliznica 13 mm

28. aug 2023

Ahojte, bola som na preventívnej u lekárky, kde som mala zvýšenú sliznicu 13mm, test mi vyšiel pozitívny, dokonca viackrát, doktorka však o tehotenstve ešte pochybuje. Mali ste to niektorá tak?

Bola som objednaná na preventívnu, tak som rovno šla nakoľko som aj začala spinit.

bm_
28. aug 2023

preco pochybuje? vzala ti krv na hcg? kolko si po ovulacii? ona by mala vidiet zlte teliesko po prasknuti folikulu a mala by vidiet v akom stave je sliznica, ci sa zacina uz rozpadat alebo nie. podla toho to moze vyhodnotit...ale teda neviem na zaklade coho vyjadrila pochybnosti...

autor
28. aug 2023

@bm_ povedala mi, že je na krv skoro lebo mi mešká MS iba 1 deň, po ovulácii som zrejme 15 dní. Testy mi krásne tmavnu.

bm_
28. aug 2023

ked ti tmavnu testy tak musis mat aj v krvi HCG, ja som na 13dpo mala okolo 130 v krvi a na 15 dpo 570. podla mna sa tym netrap ze ona o tom pochybuje, ked ti nedala ziadne logicke vysvetlenie co moze byt zle...teraz nic ine ako zvysenu sliznicu ani vidiet nemoze. drzim ti palce aby vsetko slo ako ma🙂

autor
28. aug 2023

@bm_ ďakujem pekne 🙏😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre