Zvláštne pocity v podbrušku a naliate prsia

domka16
7. feb 2018

Ahojte baby, som tu nová tak neviem ako to tu funguje 🙂 S priateľom sa snažíme o krpca už dlhšie teraz je však možnosť, že to vyšlo ale dostala som mrchu no nie klasicku akor hnedy vytok ktory ani neregistrujem. Inokedy mam taku?, že nevládzem prejsť od bolesti teraz možem čokoľvek robiť vôbec ma nič neboli. Mam iba zvlastne pocity v podbrusku naliate prsia ktore ma vsak uz nebolia. Test mi vysiel negativne. Je tu sanca?

lavieenrose
7. feb 2018

to uvidis o par dni ..mozno sa ms rozbehne a mozno doslo k ovulacii neskor..

andulka126
7. feb 2018

@domka16 ja mam skusenost taku, ze v case ked som mala dostat ms namiesto nej som mala 5 dni spinenie a hnedy vytok, test negat, neriesila som a nasledujuci mesiac dalsia ms som dostala ms normalnu, nebolo to tehu ani cysty ani nic podobne🙂

pininka
7. feb 2018

Ak ta prestali boliet prsia, tak asi nebudes,ale skua si urobit este neskor test. Moze to byt aj psychika, telo sa bude spravat inak, kedze si nastavena ze chcete babo.

bosoriak
7. feb 2018

@domka16 vies, nic ine, ako pozitivny test neznamena tehotenstvo. To si treba stale opakovat a prestat sledovat kazdy jeden potencialny priznak, lebo sa zblaznis (z vlastnej skusenosti 😀 ). Pride to, neboj, najlepsie je prestat vsetko sledovat a len sem-tam juknut na kalendar, ci nahodou nemeska. To je taky idealny scenar. Normalne vsak na priznaky treba cakat minimalne 8-14 dni od ovulacie, cize +- v case ocakavanej menstruacie. A ozaj, priznaky nemusia byt ziadne 😉

tropkica
7. feb 2018

pockaj este par dni a skus si spravit test znova ale pokusaj sa na to nemysliet tak ako ti pisala bosoriak. drzim palce

zvedavabuduca
7. feb 2018

To, že keď nebolia prsia niesi tehotná je veľký blud. Som toho živým príkladom . Jedine , kedy má boleli prsia boli už v 3 trimestri keď sa mi naliali. Na začiatku som ich vôbec necítila 😉 . Najlepšie je počkať do budúceho mesiaca , ísť k doktorovi alebo si robiť testiky. Je to veľmi individuálne , že či môžeš byť , možno sa priveľmi sleduješ a moc už chceš bábätko . Alebo si tehotná . Nevieme ale v každom prípade daj vedieť ako si dopadla 😊

domka16
autor
8. feb 2018

@bosoriak ja viem 😂 to mi aj priatel hovori ze uz mi z toho zacne zachvilku prepinat 🤦🏼‍♀️ kazdopadne baby dakujem za odpovede. Viem ze cysty nemam tak asi mi len prišla čudná ms 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre