Zvládla by som dieťa?

xenia123456789
29. aug 2023

Ahojte . Bude to asi trosku dlhšie ale chcela by som upresniť situáciu. S priateľom sme spolu od 12 ja mám v januári 19. Čiže to nebol nejaký úlet . 6 dni mi meška ms . Nemali sme nechránený styk ani prerušovanu sulož a v živote sa nespravil dnu (ani keď sme mali kondom)iba sa nám stala vec že mi raz dal dnu a hneď o pár sekúnd von no viem že náhoda je svina . Menzes mi meška a s priateľom s ktorým som sa o tomto bavila mi povedal že dieta v žiadnom prípade ak by som nahodou v tom. Myslite si že by som to dokázala zvládnuť aj takto mlada ? Veľmi sa bojím no neviem si predstaviť ublizit babetku😞

pribinak
29. aug 2023

@xenia123456789 sama nebudeš, však máš nejakú rodinu
A to že chceš znamená že budeš dobrá mama

Čo sa týka hentoho, tak pekne sa ukázal, zodpovednosť 0 bodov

kat_
29. aug 2023

ved ai urob test, meskanie 6 dni je dost, uz by ti ukazal... mozno si len v strese, a cakanim to nevyriesis...

petamich
29. aug 2023

ja osobne si myslim, ze menstruacia ti meska, lebo si v strese, sprav si test a budes vediet na com si

kazdopadne dozvedela si sa nieco nove od partnera - asi by stalo za to, to poriadne rozdiskutovat 🤷‍♀️ aby ste sa vedeli zariadit

anonymanonym
29. aug 2023

Predtym ako zacnes stresovat si sprav test, ak ti meska 6 dni uz by ti mal vediet ukazat pripadne tehotenstvo. Mozno ani tehotna nie si, nestresuj dopredu.
A ak by si nahodou aj tehotna bola, zvladla by si to ❤️ Nebola by si prva ani posledna v takejto situacii. Zeny su silnejsie ako si myslia, najma ak nosia pod srdcom svoje dieta/alebo ho uz maju v naruci 🙂
Ale ak aj nie si, partner sa pekne nezachoval veru 😔 To je tiez na zamyslenie co dalej no.. Aspon u mna by bolo.

zmrzlinka2021
29. aug 2023

@xenia123456789
7 rokov chodis s chlapcom, ktory stoji za hovno...

Ja si myslim, ze tehotna nie si.
Kazdopadne by si urcite mala poslat do kelu takeho frajera, ale ty to nespravis. Uz chodit s niekym od 12 hovori nieco o prostredi, v ktorom sa pohybujes a o pristupe tvojich rodicov k vychove.

Normalny otec rodiny, kebyze mu dieta sa taha od 12 rokov s chlapom, tak by ho splieskal do modra...

ivangeline
29. aug 2023

Urcite si sprav test s rannym mocom. A k tomu akoze dlhorocnemu priatelovi...sa nevyjadrujem.

alickapusinka
29. aug 2023

Ak nie si tehotná že máš stres tak Ti mešká. Ale priateľa kopní do zadku vidíš ak by si bola tehotná tak ťa nechce ale spať s tebou chcel. Môže byť že máš stres si v nervoch tak preto Ti mešká. Ale ak naozaj že tehotná nie si ja by som na tvojom mieste v tom vzťahu nepokračovala. Dal TI najavo že ak si tehotná je koniec. Nespal náhodou ON s tebou a zodpovednosť 0.Rozíd sa s ním nikdy nebudeš mať v ňom oporu.

olimuc
29. aug 2023

Sprav si test a uvidis. Ulet … neviem kolko ma tvoj priatel, ale ty si dospela a nezavisle o toho, ci si tehotna alebo nie. Tvoj priatel je nezodpovedny blb. Ste spolu od 12, mas 19 myslis, ze s tebou bude vecne? Skor alebo neskor parohami oskrabes plafon. Ber to ako varovanie od toho hore a zacni uvazovat rozumom. Chlap co mas je na 2 veci …

domkakvet
29. aug 2023

@xenia123456789 urcite by si to dokazala zvladnut a s tvojim priatelom to chce poriadny rozhovor co sa tyka jeho reakcie.

xenia123456789
autor
29. aug 2023

@zmrzlinka2021 v prvom rade sme spolu v 12 nespali bola to nevinná detská laska chodili sme spolu von bol mi oporou keď som ležala 2 mesiace v nemocnici prvý sex sme mali v mojich 17 . Niekedy netreba hneď sudit

xenia123456789
autor
29. aug 2023

@olimuc nic take som nepovedala . Ale ja som to brala úprimne po celu dobu. A samozrejme ma to mrzi najviac ako môže . Pretože niesom ten typ čo sa s niekym vyspí po pól roku. Toto bolo po 5 rokoch .

loliki
29. aug 2023

@xenia123456789 A prečo priateľ nechce dieťa? Alebo to bola jeho nepremyslená reakcia? Veď aj ty mu povedz, že sex v žiadnom prípade. Budeš vedieť, na čom si.

verca1802
29. aug 2023

@xenia123456789 ja som otehotnela mesiac pred 19 narodeninami 🙂 s priateľom sme boli spolu 2 a pol roka . Nikdy som ss o nikoho dovtedy nestarala žila som tzv "mamahotel" ale ako som porodila, začala som sa starať o seba, priateľa dcérku a domácnosť zo dňa na deň 🙂 v 21 som porodila druhé q teraz mam 23 a zachviľu robím tretie :D , takže pokiaľ človek chce zvládne všetko.

oli18
29. aug 2023

S parnerom si od 12tich, teda od Ii.stupna ZS ako spoluziaci? A vztah ste od kedy zacali ?

babydesire
30. aug 2023

@xenia123456789 najprv si sprav test a potom budes riesit co dalej

gabishek
31. aug 2023

@xenia123456789 tehotna nebudes, ale na tvojom mieste by som brala antikoncepciu. Lebo toto nebude tvoj jediny ani posledny muz v zivote. Este si mlada, uzivaj si zivot, potrebujes viac vztahov mat za sebou, aby si naozaj vedela co chces a co nie. Az potom premyslaj nad zalozenim rodiny - kludne aj okolo 30-tky.
Inac - kup si test a budes mat istotu, tu na fore nikto nemoze vediet, ci si alebo nie tehotna. S takymi ,,problemami” by som tu nechodila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre