Zosunuty kondóm

11. apr 2022

Mala som s priateľom chranený styk ale zišiel nam dole kondóm. Hneď ako sme si to všimli sme prestali, priateľ vo mne bol asi 2 minúty a nato nam ten kondom zišiel dokonca ani neejakuoval. Mam 25 deň cyklu a menzes by mal prísť o 6 dní. Mam si ráno ísť kúpy tabletku po alebo netreba?

zuzana9393
12. apr 2022

Je velmi nepravdepodobne, ze by si otehotnela

stanik_67
12. apr 2022

tiez si myslim, ze to by uz bola asi velmi velka nahoda, ak by si ostala v tomto pripade tehotna, ale je to na tebe, ci sa budes lepsie (bezpecnejsie) citit, ked si kupis tabletku po alebo nie.

autor
12. apr 2022

@zuzana9393 čiže si nemusím dať tabletku po? Tehotenstvo u mňa neprichádza v úvahe takže sa rozhodujem či ju zobrať alebo nie

martina123s
12. apr 2022

Velmi mala sanca na otehotnenie, ak mas pravidelny cyklus - nulova.

autor
12. apr 2022

Ďakujem za odpovede. Urobila som si aj ovulačný test či nahodou nemám ovulaciu ale je negatívny tak snáď všetko dobre dopadne

jallka11
12. apr 2022

Drzim palce ako tiez si myslim ze nebudes ale daj vediet 🙂

autor
12. apr 2022

@jallka11 ďakujem, užila som aj escapelle preistotu

akinom0077
12. apr 2022

netreba tabletku, pises ze ste prestali a ze sa neurobil

iwesska
12. apr 2022

Naco ti je tabletka po? To nie je tabletka PO zosunuti kondomu,ale po ejakulacii. Kedze nenastala,uzila si ju uplne zbytocne.

zuzana9393
12. apr 2022

Podla mna si ju uzivala zbytocne. Mnohe pary pouzivaju prerusovany styk ako sposob ochrany. Jasne, ze to noe je uplne bezpecne, ale poznam ludi, ktori takto funguju roky. To bu si z teba vesmir musel vystrelit, aby si hned takto zostala tehotna. Tie tabletky niesu sranda, aby si si nimi nieco nepokazila

iwesska
12. apr 2022

@zuzana9393 Asi tak a este mimo ovulacie. Niektore maju taku mylnu predstavu,ze sa da otehotniet dotykom koža na kožu.

autor
15. apr 2022

@jallka11 začala som dnes jemne špinit, zajtra mám dostať menštruáciu ale tak po tej tabletke neviem či príde tak ako ma ale tak snáď je to ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre