Zo všetkého ma napína a mám citlivé prsia

30. sep 2021

Pekný večer. Dievcata mám otázku. Počas ovulácie sme mali s mm sex. Nekontrolovala som si presne kedy som ju mala “naj”. Zostava 6 dni do Ms a mne je dnes už veľmi zle. Zo všetkého ma napína,je mi na zvracanie a od rana mám citlivé prsia. Je to skôr pms? Dakujem

andrea_prestastna
30. sep 2021

Uvidis ked bude meskat urobis test, niekedy psychika robi najvacsiu zlobu, netreba ratat kazdy den od sexu ale brat to normalne ako sucast zivota ked to ma vyjst tak to vyjde

autor
30. sep 2021

@andrea_prestastna veď ja to neriešim 🙂 len mi je naozaj blbo 🥶

majamat
30. sep 2021

a kedy si mala asi ovu, resp kedy si mohla asi otehotniet? kolko to je dni?
ak mas 6dni do ms, to ej este dost dlho. pokial si nemala ovu prilis skoro, tak potom este nemozes mat taketo vyrazne priznaky

autor
30. sep 2021

@majamat ovu som mala 19.9.

majamat
30. sep 2021

tak po 10dnoch uz niekomu test ukazal ducha, ale teda priznaky nastupuju skor az v pripade, ez uz je hladina HCG vysoka, co by este po 10dnoch byt nemala.

ono, ic si,a lebo ie si tehu, po ovu nastava zmena hormonalneho cyklu. a teda cyklus neprebieha stale rovnako, mozu tam byt odchylky. ak teda ams 10dni od ovu, tak teoreticky mozes urobit test, ale musis ratat s tym, ze vysledok este nemusi byt priekazny, resp. definitivny.

autor
30. sep 2021

@majamat Dakujem 🙂 test nemám doma. A ani nebudem testovať. Aby som nemala stresy, nejako to neriešim

majamat
30. sep 2021

tak sa teda otestuj v den ocakavanej ms,a k nepride, pripadne ak by si chcela skor, tak 2 dni prd. ja som mala 2 dni pred ducha,a le teda ja som nebola 16dni po ovu, oc teda u teba tak vychadza. ja som mala asi kratsie obdobie. bola som max 12DPO

autor
30. sep 2021

@majamat Dakujem za vysvetlenie si milá 🙂 uvidíme ❤️

majamat
30. sep 2021

daj vediet

autor
30. sep 2021
kristina418
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. sep 2021

@kristina418 jeeej krásne ti ukázali testy 🙂 Dakujem

andrea_prestastna
30. sep 2021

Nic ine ako cakat ti neostava

dada13288
1. okt 2021

Ja som stale vedela pred menstruaciou aj tyzden dopredu, ze som v tom. Pri prvom sa mi neuveritelne krutila hlava a napinalo ma pri umyvani zubov. Teraz som 4+6 a tak pred tyzdnom a pol cca ma uz napinalo neskutocne po kave, pre istotu som dnes aj grcala... Cize mozne to je.

autor
1. okt 2021

Dievcata. Robila som si OVU test a vyšiel takýto. Je šanca na tehu?

majamat
1. okt 2021

sanca tu je ale potvrdit to musis aj tak tehu testom.

autor
1. okt 2021

@majamat verila som, že si tu a zareagujes 🙂 Dakujem veľmi 🌷 Oki, zbehnem kúpiť ale urobím si ho až keď nepríde Ms. Dám vedieť 🙂

majamat
1. okt 2021

ok. inak aj ja som zvedava, ako na tom si, vyzera to urcite slubne

autor
3. okt 2021
majamat
3. okt 2021

no dobre, tak toto vyzera veru pozitivne, blahozelam

autor
3. okt 2021

@majamat Dakujem veľmi ❤️

andrea_prestastna
4. okt 2021

Paradne, gratulujem prajem stastne tehotenstvo s dobrym koncom😍

autor
4. okt 2021

@andrea_prestastna Dakujem veľmi ❤️

autor
4. okt 2021

Ešte by som sa chcela opýtať, kedy mám ísť k dr na odber krvi? Zajtra? Alebo stačí po menstruacii. Ta by mala prísť v stredu

andrea_prestastna
4. okt 2021

Zavolaj a ona ti povie kedy, ja som isla az v 8tt kedze doktor povedal ze pockame na akciu srdiecka rovno

autor
4. okt 2021

@andrea_prestastna Dakujem, zajtra budem volať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre