Znamná bolesť pŕs tehotenstvo?

lucilu_
11. jún 2024

Ahojte.
Najskôr som si myslela že som dostala menzes no boloo to hnedé špinenie, ktoré trvalo 4 dni následne prišiel priesvitným výtok. Od predvcera ma začali tak silno bradavky bolieť, že niekdy to je na nevydržanie….testy som si robila a sú negatívne a menzes mešká 8 dni..prsia ma nebolia len bradavky. Raz ich mám úplne mäkké a inokedy úplne tvrde a nedá sa vydržať ani tak a ani tak.. 😞

colsami
11. jún 2024

Ak Ti meska MS 8 dni a robila si si spolahlive testy ktore su opakovane s negativnym vysledkom, tak sanca ze tato bolest bradaviek znaci tehotenstvo je velmi blizko nule.

januska12323
11. jún 2024

Testy by už boli pozitívne.

lucilu_
autor
11. jún 2024

@januska12323 no to si myslím aj ja žeby tam už niečo bolo. Ale keď som si robila clearblue tak tam bola slaba druha čiarka a keď obyčajne z dm tak vôbec nič..

cookie29
11. jún 2024

jediny realny priznak tehu je pozitivny tehotensky test.
Vsetko ostatne MOZE/NEMUSI (a vacsinou NEMUSI) znamenat tehotenstvo, moze to byt PMS, unava, zdravotny problem a pod

michaela329
11. jún 2024

@lucilu_ mňa prsia bolia aj z PMS a bolia ma úplne rovnako ako pri tehotenstve. Daj si zobrať krv na hcg a budeš mať istotu. Po 8 dňoch by testy ukazali, aj keby si neskôr ovulovala. Asi by som zavolala Dr.

lidia73
11. jún 2024

Pri takomto meškaní by ti podľa mňa každý test už ukázal slabú čiarku. Možno je to len predzvesť, že ti príde menzes. Ja to tak tiež mávam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre