Zmena menzesu počas užívania HAK

kikus99792
6. feb 2019

Ahojte baby 🙂 mám takú otázku 🙂
Už približne polroka užívam HAK mistra- všetko bolo okej, menštruácia pravidelná, celkom silná - 7dňová. Táto posledná je však veľmi slabá, trvala 4-5 dní. Žiadna zmena v užívaní liekov nebola. Ako si to mám vysvetliť? Na internete bolo písané o príznaku tehotenstva- čo si o tom myslíte?

rencina_4
6. feb 2019

osobne si nemyslim, ze by si mohla byt tehotna. nebola si v poslednej dobe chora? niekedy staci aj klasicke nachladnutie na to, aby sa cyklus rozhadzal

kikus99792
autor
6. feb 2019

@rencina_4 nebola- skôr stresy ako choroba 🙂

veronikaszabova
6. feb 2019

@kikus99792 ja uzivam antikoncepciu uz par rokov.
Niekedy mam menstruaciu silnu, niekedy slabu, niekedy len spinenie. Pri antikoncepcii to je normalne

kikus99792
autor
6. feb 2019

@veronikaszabova ďakujem- mne sa to vôbec nestavalo 🙂 vždy to bolo rovnaké

renca0403
6. feb 2019

Ahojte, beriem HAK Mistra. Mala som menzes a počas menezesu ma neuveriteľne začali bolieť kríže a podbruško. Lenže menzes skončil trval 5 dní a nebol nejak moc silný no bolesti pretrvávajú už viac ako týždeň rovnako mám aj teplotu zvýšenú 37.1 - 37.3 bola som včera u gynekológa či sa nejedná o zápal vaječníkov ten povedal že sú to skôr príznaky tehotenstva urobil ultrazvuk a nič tam nevidel. Spravila som si test ale bol úplne negatívny. Dievčatá myslíte že by som mohla byť tehotná ? Nesnažíme sa o bábo ale proste mám taký čudný pocit. Čo si myslíte ?

dominika_gerg
18. feb 2019

Ja mistru po roku užívania menim - začal mi menzes chodiť hociako, možno nesadla aj vám.
Každopádne mám ešte jedno balenie, ak by niekto mal záujem :D ja ich už brať nemôžem a vyhodiť ich je škoda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre