Žilnaté prsia bez bolesti

v43
30. jún 2015

Ahojte, prosím potrebujem pomoc...mala som po menštruácii nechraneny pohlavný styk...včas to vytiahol ale mám strach, že môžem byť tehotná, pričom nemôžem v tejto situácii ani nie som nato pripravená....prešli cca tri týždne, mešká mi menštruácia 1 deň ale dnes som spozorovala, že mám zilnate prsia...nebolia ma vôbec, ani žiadne iné príznaky nemám...myslíte že môžem byť tehotná?

sheena95
30. jún 2015

@v43 ahoj podla toho co si napisala nie , iba sa stresujes preto ti meska . Ked mavate nechraneny styk je tam riziko otehotnenia ale po skonceni menzesu male vtedy je zena este neplodna. Ked nechces mat dieta daj si predpisat antikocepciu a mas po probleme 🙂 a nemusis sa zbitocne stresovat

v43
autor
30. jún 2015

Ja som sa praveze nestresovala, zahliadla som zilnate prsia len dnes poobede a vystrašilo ma to, hlavne preto, že sme sa rozišli s priateľom...chcem a túžim po dieťati ale so správnym človekom...dúfam, že máš pravdu a tehotnost ma čaká až oooooovela neskôr 🙂

sheena95
30. jún 2015

@v43 ked chces mat istotu pockaj chvilu kym ti nebude meskat 5 dni test by ti mal uz nieco ukazat kup si najcitlivejsi . A ked si nebudes ista zbehni na gyndu nech ti vezmu krv a tam to budes mat na 100%

v43
autor
30. jún 2015

Áno počkám ešte, snáď to dobre dobre, ďakujem za rady 🙂

v43
autor
30. jún 2015

Len nerozumiem prečo sú tie prsia také zilnate...bývajú také aj pred menstruaciou? Nikdy som si to nevšimla...jeden prsník mám viac zilnaty...druhý menej...ale nebolia ma vôbec, je to zvláštne

sheena95
30. jún 2015

@v43 to byva keby si bola tehotna mala by si ich naliate a boleli by ta to si iba namyslas nie take nebyvaju iba pri menzese alebo si si to nevsimla 🙂 nemusis sa nicoho bat 😉 , ja tiez neviem ci som neni tehotna mam tie iste starosti ale to to by bolo nase 3 s manzelom

v43
autor
30. jún 2015

Tak ty už poznáš tehotenstvo aj začiatky, ja o tom v mojom veku nemám ani páru...narozdiel ja keby som teraz ostala tehotná tak ostala by som sama psychicky zrutena asi alebo čo..min mesiac som mala menštruáciu strašne slabú a len dva dni, aj keď mne sa to strieda že jeden mesiac silnejšia a ďalší slabšia...len vtedy som sa báť nemusela lebo som sex dlho nemala...

seahorse27
1. júl 2015

@v43 áno, bývajú take aj pred menštruáciou😉 a nabudúce sex s ochranou...

v43
autor
1. júl 2015

Nabudúce už radšej žiaden sex, je mi.blbo od žalúdka neviem či z tych nervov čo mám, alebo čo...už mi z toho šibe...musím si ísť spraviť test pre istotu

kiki68
1. júl 2015

sprav si test a ked tam bude I ciarka na 100% vsetky priznaky zmiznu behom dna a dostanes menzes. Vies co, clovek a vie neskutocne namotat. Vies kolko zien tu pise,co chcu aj velmi babo,ze uz maju take a onake priznaky, uz bolia prsa,uz ich picha kde tu, uz im je nejako blbo. Clovek si dokaze vela toho vsugerovat a cim viac pozorujes tym viac vidis..aj to co nie je vlastne.

astonka
1. júl 2015

@v43 tak si kup test a zajtra ráno testuj a uvidíš....

v43
autor
1. júl 2015

Presne toto je môj aj ostatných problém....že si veľa domyslame resp vsugerujeme....človek z nervozity má už kade jaké príznaky...chcem si byť na 100 % istá aj keď mám obavy si ísť robiť ten test....že čo budem robiť ak budú dve čiarky...no musím sa k tomu odhodlat 🙂

kiki68
1. júl 2015

@v43 ten test je najrychlejsie riesenie, ako tie dve minuty co to budes robit budes skapinat od adrenalinu 😀 ale ten pocit,ze tam je vysledok co chces zase stoji za to 😉 ja som sa vzdy nervovala a podvedome sa uz videla ako rodim

ladyblcha
1. júl 2015

@v43 vobec nemusis cakat 5dni od meskania, uz v den meskania ti na 90% ukaze ci si. testuj. a kup si taky, ze 10tku

v43
autor
1. júl 2015

Včera večer som nevedela zaspať a už kade čo predstavovala, videla som sa už s riadnym kotlom pred sebou, ale neviem si predstaviť porodiť a držať malé bábo v rukách...neviem si predstaviť byť matkou, nie som nato psychicky zrelá asi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre