Žiadne príznaky menzesu a meškanie menzesu

emma098
23. aug 2020

Ahojte 👋 17. Deň cyklu som mala s priateľom chránený pohlavný styk a k tomu ho pre istotu ešte vytiahol. O tyzned na to som mala hnedý výtok a vlastne aj pár dní pred pohlavným stykom. Teraz mi mešká ms 4. deň a k tomu nemám ani žiadne príznaky, že by som ju mala dostať. Zvyčajne týždeň pred tým ma už začínali bolieť prsia a dva dní pred ms aj v podbrúšku. Niečo také sa mi ešte nikdy nestalo preto sa bojím že čo to môže byť. Tehotná byť nemôžem si myslím. Stalo sa niekomu niekedy niečo také?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
23. aug 2020

@emma098 mozes mat zápal, inú zdravotnú o aplikáciu, .... Nebrala si nejaké lieky? Nedietujes?

smejko25
23. aug 2020

@emma098 ano stalo asi milion zien na zemi...a co ti to pomohe

emma098
autor
23. aug 2020

@bambulienka25 myslíš? Robili sme to tento mesiac iba raz aj to s ochranou a neurobil sa do mňa

emma098
autor
23. aug 2020

@ukulela nie nebrala som žiadne lieky ani nedietujem

emma098
autor
23. aug 2020

@smejko25 pomôže mi to sa upokojiť..

ukulela
23. aug 2020

@emma098 môže to byť len stres, cysta (nič strašné, mala som aj ja) .... Môže to byť aj iný zdravotný problém, alebo len obyčajné meškanie ... Tehotenstva sa neboj, zavolaj na gynsu, či máš prísť. Hotovo.

emma098
autor
23. aug 2020

@ukulela ďakujem pekne upokojila si ma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre