Žiadna zmena na prsiach a možné tehotenstvo

mirka125000
3. feb 2023

Dobrý deň boli sme na navsteve a spolužiačka sa mi sťažovala že sa cíti od pupka dole strašne plná častejšie chodí na wc že od minulého roka jej blbne menštruácia že raz silnú potom slabú a teraz že máva len také akoby drobné fľaky nemá ale naliate prsia ani tmavé bradavky ani jej nič nevyteka môže byť aj keď nemá naliate prsia nič žiadna zmena na bradavkách môže byť tehotna ja našťastie menopauza.

veronikaszabova
3. feb 2023

@mirka125000 ved nech si spravi test.

andrea_prestastna
3. feb 2023

@mirka125000 test????doktor???

monillia
3. feb 2023

@mirka125000 ty keď máš menopauzu predpokladám, že spoluziacka je zrelá žena a vie čo má robiť aj bez toho aby si sa ty pýtala na MK

heln
3. feb 2023

@mirka125000 skor by som povedala, ze ma problemy s mocovym mechurom alebo oblickami,
potom nie kazdu zenu hned bolia prsia, alebo sa menia bradavky, mnohym nic nevyteka, takze ked to ani nema, tak by som sa na to nespoliehala ako na priznak tehotenstva.

jaskolka
3. feb 2023

Nič z toho, čo ona si myslí, že musia byť príznaky, tak nemusí byť.. Prečo si ešte nespravila test? Podľa toho, ako píšeš ze ty už si v menopauze, tak tipujem, že ste približne v rovnakom veku. Keď jej už od minulého roku blbne cyklus,nejedná sa aj u nej už o začiatok "prechodu"?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre