Zápach semena po intímnom styku

22. feb 2021

Vopred sa ospravedlňujem, ze je ta téma trošku zo zákulisia našich spalni, prave preto je anonymná. Hladala som na nete odpoveď, ale nedocitala som sa. Včera sme mali s mužom styk. Stále používame prerušované metódu a nikdy som neostala tehotná, takže to pokladáme za spoľahlivú metódu. On je naozaj skúsený a nikdy sa mu nestalo, aby mu ušlo. No včera po tom, som cítila na mojich gatkach zápach semena. Dokonca aj dnes ráno. On si je istý, že mu nemohlo nic ujsť. Čím moze byt potom spôsobený ten zápach. Dokonca sám dnes uznal, že ano cítiť to tak. Nevieme si to vysvetliť, naozaj sa mi to ešte nestalo. Babatko uz neplánujeme, aj keď by prišlo, zvládli by sme to. Stalo sa niekomu niečo podobne? Ďakujem

autor
22. feb 2021

Vecer aj rano som sa samozrejme osprchovala a gatky som rano brala pochopitelne ciste

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. feb 2021

@beata_k a moze sa stat ze to mužovi ujde a on o tom nevie?

lenqua_12325
22. feb 2021

Uvidis o par tyzdnov 😀

sima338
22. feb 2021

Ty cítiš vonu mužškého semena? Lebo ja nie :Dddddd

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. feb 2021

@sima338 jasné, má to svoj špecifický pach... nenazvala by som to zápach, ani vôňa. Pach. Ja cítim úplne všetko. Mam dokonalý čuch.

autor
22. feb 2021

@beata_k ano toto viem, len ta tekutina je bez zápachu. Ci?

@lenqua_12325 hahah no super. Budem v strese ako naposledy pred 10rokmi 😅 a asi sa budem opäť po dlhom čase tešiť na svoje dni

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkabg
22. feb 2021

Panenko skakava drzte ma 😂

autor
22. feb 2021

Ďakujem za názory. Dúfam, že o mesiac neposielam fotky duchov 😆

lenqua_12325
22. feb 2021

@sima338 ja ked to zacitim, napina ma na vracanie.

katkabg
22. feb 2021

A kcomu prirovnavas ten zapach ak sa "smiem"opytat

autor
22. feb 2021

@katkabg ja sa červenám aj doma po tme teraz. Fakt ma to zaujímalo, či sa nám nemohla stať nehoda 😒

autor
22. feb 2021

Dievčatá mate divne otazky.... k savu s citrónom 🙄🙄🙄

lenqua_12325
22. feb 2021

Jasne, ze sa mohla stat nehoda. Niekedy si to neustriehnu.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkabg
22. feb 2021

Hmm savo s citronom ...neviem si to predstavit....myslela som ze povies cesnak ryba ci daco divne ....akoze to chuti ako savo a "lemon" ? Ci?

autor
22. feb 2021

@katkabg 😅😅😅 nie nerozoberajme tu vôňu a chuť prosím 😅
Ryba vďaka bohu nie

@lenqua_12325 😲

katkabg
22. feb 2021

Pozri..gatky su oprate..spermie su uz za duhovym mostom tak je jedno co a ako voni ;)) davaj pozor na buduce a hotovooo 😉😉😉 pekny vecer bez nehod 😆😆😆

leuchtturm
22. feb 2021

ak nechces otehotniet, tak na to ti nepomoze oprat gatky 😉

lubiss
22. feb 2021

myslim ze puch semena sa neda nicim inym zamenit teda ja to spoznam na sto honov ble :D :D takze mozno len vysiel z cviku :D

frida88
22. feb 2021

@katkabg vyskúšaj a uvidis 🤦🏼‍♀️🙏🏻

autor
22. feb 2021

@leuchtturm jeeejda... fakt tak primitívne znela moja otázka?

Snažila som sa to opýtať slušne, aby ste si nemysleli , že som nejaký uchyl. Tak ak ste nepochopili čo som sa pýtala tak ešte raz... mohol ma napustit semenom bez toho aby o tom vedel a to semeno zo mna potom vytieklo?
Tie co uz mali sex , tak hádam vedia, že keď to dá chlap dnu, tak potom to vyteká von. Pretože ja som na gatiach potom cítila ten špecifický zápach spermií.
🙄🙄🙄
Je to stránka o tehotenstve a materstve a tieto intímne záležitosti sa tu bežne rozoberajú. Keď roky muž vie čo robí a neušlo mu, a zrazu niečo také, tak to vykoľají. Chlap nema 20, ani 30...ale 50.

autor
22. feb 2021

@lubiss konecne niekto kto vie o čom hovorím 😆
Ved to má špecifický pach

niekto2hy
22. feb 2021

Aj zenska vagina ma svoju vonu...

senta_sofia
22. feb 2021

Nemoze klamat, ze mu neuslo? Myslim, ze predejakulacna tekutina by tak nerazila.

ninusa221
22. feb 2021

Mamča ma kamosku co ma 2 deti jedno ma 14 a druhe 18 a vydiš smyklo sa im na dovolenke a maju 3 ročnú 😅

sono2
22. feb 2021

Bože aj ty môžeš voniať v priebehu cyklu ináč, si zjedla niečo alebo?? To by musela byť dávka aby z teba vytieklo atd
Tiež používame metódu ako vy, máme dve deti nechránim sa. A nikdy som nemala problém ako ty

sono2
22. feb 2021

A vytieklo by okamžite nie až na gaťky pre pána koľko máte rokov??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre