Začínajúce tehotenstvo a špinenie.

olivia1212
27. mar 2020

Ahojte ženy, práve idem ku lekárke, vyšli mi tri pozitívne tehotenské testy, ale spinim sem tam ružovo alebo ako keby mi mala končiť menštruácia... Tak sama som zvedavá lebo to špinenie ma znervuznuje...

bibg
27. mar 2020

@olivia1212 Spinenie je normálne pokial nemáš aj krv 🙂 držím palce

asia83
27. mar 2020

@bibg Nie je normálne. Mne tak začal potrat. Pár dní špinenie, a potom krv. Čo ale nemusí byť prípad autorky. Treba sa poradiť s doktorom.

bimbina
27. mar 2020

@olivia1212 ja som prvé tehotenstvo prvýkrát tiež mala testy pozitívne , a spinenie .... bolo to mimomaternicove 😒

bibg
27. mar 2020

@asia83 ja som spinila, utekala k dr a povedal že je to uhniezdovanie. 🤷🏽‍♀️

asia83
27. mar 2020

@bibg V prvom tehotenstve som aj ja mala uhniezďovanie, tmavý výtok, máličko, ani som netušila, že som tehotná. To je na úplnom začiatku, pár dní po oplodnení, to je niečo úplne iné. Navyše, "špiní" ružovo. Špinenie je hnedé, keď už to tu musíme rozoberať.

olivia1212
autor
27. mar 2020

Ahojte, ďakujem za vaše reakcie, nasadený duphaston, ascorutin a kludovy režim, budúci tyzden kontrola a potom sa uvidí co ďalej

nicol_ka55
27. mar 2020

Neboj sa vsetko bude ok. Taketo spinenie je hlavne zo zaciatku celkom normalne, aj ked mnoho zien privadza tak povediac do sialenstva

olivia1212
autor
27. mar 2020

Ja som rozrušena lebo dnes som aj slabo zakrvacala, radšej som aj to povedala doktorke nato mi dala aj ten ascorutin tak dúfam ze to bude naozaj dobré... Ďakujem Vám všetkým za reakcie

baby24
29. mar 2020

Prosím vás baby viete mi poradiť 1.3 som mala ms no na 24.den cyklu mam pri utreti krv už 3.den.mala ste to niektorá?

moznoze
29. mar 2020

@olivia1212 ja končím 9tt a týž som spinila od 5-7tt, zvýšili mi dávku Utrogestanu a odvtedy pokoj. Hlavne sa nestresuj

mamina87
26. mar 2021

@olivia1212 ahoj ako sa ti darí ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre