Zabudnutá tabletka, styk a nevoľnosti. Som tehotná?

zoja34
10. dec 2020

Dobrý deň mám takú otázku a vopred ďakujem za každú odpoveď veľmi si to vážim . Už cca rok užívam hormonálnu antikoncepciu a pred dvoma týždňami som si ju večer zabudla dať ale ráno keď som sa zobudila som ju užila s prijatelom sme mali o pár hodín po tom pohlavný styk a už prešli dva týždne a cítim sa dosť nevolne a zle a menstruacia mi mešká 4 dni. Mám teraz pauzu od antiky

akinom0077
10. dec 2020

tato tema tu uz bola....

zoja34
autor
10. dec 2020

@akinom0077 ospravedlňujem sa Ale nevidela som ju

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoja34
autor
10. dec 2020

@maria037 idem si ho robiť akurát čakám na prijatela ktorý tu bude za hodinu chcem len vedieť ci tam je najeke riziko väčšie ako obvykle

anjelicek26
10. dec 2020

Sprav si normalne test a uvidis, toto ti nikto neodpovie.

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1natasa1
10. dec 2020

@zoja34 šanca je vždy, takže jediné čo ti ostáva je si spraviť tehotenský test a budeš vedieť na čom si.

monro
10. dec 2020

Ak si si tabletku zobrala do 12 hodin, tehotná nebudeš. Vtedy zostáva účinok antikoncepcie zachovaný. Je to určite napísané aj v letáku k antikoncepcii.

renata1405
10. dec 2020

Urcite nie si tehotna.

cickamon
10. dec 2020

pozri, pravdepodobne to bude zo stresu a tehotna nebudes, ale ziadna antikoncepcia nieje 100%-na takze ked ti meska 4 dni sprav si test a budes vediet na com si

majamat
10. dec 2020

ako abby pisu, tehu to zrejme nebude. navyse po zabudnutej tabletke sa musi zmenit stav hormonov,a by prebehla ovulacia. neviem ktory den cyklu to bolo, ale za par hodin sa to zmenit nedokaze. navyse ked to bolo do 12hod. ako je v navode, ze sa to moze takto uzit.

ibrunova
10. dec 2020

Záleží od toho, ktorá tabletka v poradí to bola.

katkami123
10. dec 2020

Určite nie, ak ju uzivas už rok.

kitycat
10. dec 2020

Mas ocovidne problem s pamäťou, lebo zena, co necgce otehotniet do toho sfrajerom neprasi ako zajac naostro ked vie, ze si zabudla dat tabletku. Ved si urob test 🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre