Zabudnutá antikoncepčná tabletka

kik535
28. jún 2015

Ahojte, porosim Vas o radu pripadne skusenosti ...uz 3 mesiac po dlhsej pauze uzivam HA..tento tyzden v utorok som zacala s novym balenim v sobotu rano som mala s priatelom pohlavny styk kedy sa do mna urobil ..v sobotu som si isla zobrat tabletku v obvyklom case o 8 vecer, no prisla som na to ze z valenia mi ubudli len tri tabletky s tym ze som si ista ze v piatok som vzala...cize v stredu alebo stvrtok som tabletku vynechala...:( netuso
im co teraz v podbrusku mam take zvlastne tlaky..zajtra idem ku gynekologovy co mi povie, no nemozem si fovolit byt tehotna:(

trgypadl
28. jún 2015

@kik535 v pondelok Ti nepovie nic....pokracuj v baleni ale pouzivajte aj kondom

emuska27
28. jún 2015

Pokracuj v hak,bud kkndom,abo gel..ja som,presla nan,z hak....

sibalka21
28. jún 2015

@kik535 Sice neviem na co si zakladala dve temy ale v pondelok ti gynekolog nic nepovie kedze ste len VCERA sexovali... Priznaky mat je nulova sanca len si to nahovoras a pokial si si v piatok vzala tabletku tak si bola v sobotu chranena takze tehotna nebudes.... Je tam velmi mala pravdepodobnost otehotnenia, uzivaj dalej hak a zbytocne sa nestresuj 🙂

kik535
autor
28. jún 2015

Dakujem za radu ..a neviem o tom ze by som zalozila dve temy

kik535
autor
29. jún 2015

Baby bola som na gynde doktor povedal ze podla neho mam brat tabletky dalej a ze si nemysli ze budem tehotna ale stale je tam to ale takze mi povedal ze sa mam rozhodnut ci si chcem dat aj tabletku po ale podla neho to nie je potrebne...teraz neviem mam taky zly pocit picha ma v podbrusku a este som aj tak malatna ze sa mi kruti hlava ☹

dadulka256
30. jún 2015

porad sa s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk

gabrielaslivkova
30. jún 2015

@kik535 ak si mala v sobotu sex, včera (v pondelok, ako si písala) si nemohla nič cítiť, aspoň čo sa tehotenstva týka. sú to len tvoje myšlienky, my ženy sme také a naše podvedomie pracuje na plné obrátky... 😉 skús si prečítať aj príbalový leták, tam by si mala mať napísané, koľko po nevzatí tabletky by si mala mať chránený sex - každým dňom sa tá šanca znižuje, takže ak si v piatok aj v sobotu vzala, šanca byť tehotná sa znížila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre