Výtok z prsníkov

16. máj 2023

Ahojte,snažíme sa o bábätko,pol roka sa nedarilo,no tento mesiac,som mala ovuláciu podľa bazalnej aj ovulacnej bolesti na 15ty deň od začiatku ms...teraz je teda nejaký 7DPO,dnes ráno som zaznamenala pokles bazalnej teploty,plus ale dva dni mi je nejako od žalúdka zle,dnes ma trošku začali pobolievat prsia,ale tak zvláštne,skôr pálenie, štípanie,neviem čo ma to napadlo stlačiť prsníky no z oboch mi vyšlo pár kvapiek žlto bieleho vytoku,no úplne ako mlieko,a vždy keď zatlačíme nejaká tá kvapôčka vyjde...test som teda skúsila ale teraz večer negatívny (čo chápem,keďže 7DPO)...akurát nechápem to "mlieko"stalo sa to prosím niektorej?môže to byť tehotenstvo?či radšej mám ísť k lekárovi aby to nebolo niečo zlé?dakujem

sunshine_18
16. máj 2023

Môže to byť zápal prsníka, zvýšený prolaktin.. Mlieko 7dpo určite nemáš.. Skôr to bude tym prolaktinom toez som mala vtedy výtok z prsníkov

nelca0510
16. máj 2023

:D tak toto je topka :D prepáč,že za smejem. Lovkyne duchov síce majú príznaky zväčša do 7 dní po styku,ale aby už bolo mlieko 7 dní po,to je gól.:D chod s tým k lekárovi,musí sa na to pozrieť.

nikpa
16. máj 2023

Výtok z prsníkov z tehotenstva aj keby sa zadarilo v takomto štádiu nemáš. Treba s tým ísť na gyndu

natali1991
16. máj 2023

@nelca0510 aj ja som sa zasmiala 😀😀 ja som v 19tt a veru ani ja este mlieko nemam a ona uz tak skoro 😂

sandyan
17. máj 2023

Urcite to nebude priznak tehotenstva ,,ja som vytok z prsnika ani mlieko nemala ani cez 30tt...smer lekar podla mna

autor
17. máj 2023

@nelca0510
@natali1991 je vám to smiešne dievčatá no gynekológ povedal že ihneď po uhniezdeni nabieha činnosť hormónov a keďže som už kojila tak áno po stlačení prsníkov môže vyjsť kvapôčka...

slniecko5
17. máj 2023

Mala som to isté pár dní po počatí a na zemi sa hrá moja 9mesacma dcéra🙂.

slniecko5
17. máj 2023

Daj potom info, ale podľa mňa si tehu🙂.

autor
17. máj 2023

@slniecko5 kolegyňa mi tiež spomínala že pri druhej dcérke to tak mala....🙂

natali1991
17. máj 2023

Tak preco si anonym ???

autor
17. máj 2023

@natali1991 joj to nejako rozdeľuje ľudí?keď napíšu anonymne?no mám na to dôvody,keďže jedna milá osoba z rodiny sleduje všetky moje "kroky"musela som anonymne...môžem ti kľudne do správy poslať ako som tu už 12 rokov s aktívnym profilom🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre