Výtok a menzes nikde

27. máj 2024

Baby približne 10.5 som mala dostať menštruáciu, ktorá dodnes neprišla. Robila som si aj tehotensky test ale negatívny. Ešte 10.5 som mala taký vodnatý výtok, tak som si myslela, že ovuláciu meškala 2 týždne. Výtok sa zmenil na hustý, čakala som už príchod menštruácie. No od 10.5 prešli vyše 2 týždne a stále nikde, teraz sa však hustý výtok opäť zmenil na vodnatý, naťahovací ako pri ovulácii. Idem k dr, len zatiaľ ma zaujímajú vaše skúsenosti.

amy2807
27. máj 2024

To idete kôli tomuto k lekárovi?

autor
27. máj 2024

@amy2807 akože kvôli tomu? Áno kvôli tomu, že mi 17 dní mešká menštruácia

evka_21
27. máj 2024

Kedy si si robila ten test?

autor
27. máj 2024

@evka_21 12.5 a 19.5.

evka_21
27. máj 2024

Tak potom to môže byť zo stresu, z choroby resp. ešte skus test zajtra ak maš, predsa len ovulacia mohla byť neskôr ale aj nemusela prebehnúť vôbec ...alebo proste tento mesiac budeš bez toho.. každopádne asi by bolo fajn skočiť k doktorovi predsa len je múdrejší a kompetentnejší ako tu my prítomné 😁
Mne osobne najdlhšie meškali týždeň a bolo to zo stresu pred pohovorom 🫣 a potom druhý krát ked som bola tehotná..

sofia1979
27. máj 2024

Skús si ešte zajtra urobiť

autor
28. máj 2024

Dnes som bola u lekára nakoniec. Pravdepodobne som mala posunutú ovuláciu o dosť, keďže teraz mám sliznicu vysoko.

autor
28. máj 2024

Už som začala slabo špiniť, neviem či z vyšetrenia alebo už prišla menštruácia 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre