Vyšlo to?

monika765
23. máj 2022

Ahojte, chcem sa spýtať na váš názor. Mám 5-6 dni do MS, skúsila som test…názory? Je to Maybebaby, minuly mesiac som si spravila z dvojbalenia prvý, tam nič takéto nebolo. Ďakujem za názory. Je to iný “kanalik či duch” ako som mala mesiace predtým, keď sa nedarilo…

diamond007
23. máj 2022
zazrak1991
23. máj 2022

Netreba robiť testy zbytočne skoro ..počkaj aspoň do dňa kedy máš dostať a potom testuj

emmi101
23. máj 2022

Podla tychto testov by som povedala, ze ani skor nie 😔

monika765
autor
23. máj 2022

@emmi101 ďakujem, je to jeden test, fotila som ako postupne schol. No nevadí, uvidim čo bude

rachel36a
23. máj 2022

Nie, uplne ciste testy...preco testujes tak skoro...ved ked mas do ms este 5-6 dni, tak sa vajicko sotva stihlo uhniezdit ...a az potom sa zacne tvorit zvysene hcg

monika765
autor
23. máj 2022

@rachel36a pretože mám pocit, že ovu som mala 10. deň cyklu podľa príznakov, a 9. deň som mala silný ovu test no nezachytila som vrchol.

martinka13
23. máj 2022

Keď to vyjde, budú tam 2 silné čiarky. Držím palce

betkaulicna
23. máj 2022

@monika765 ja tam čosi vidím 😄 fakt je skoro. Možno som domýšľavá 🤷🏼‍♀️😅 ale takéto "skoro nič" som mala pred dvoma týždňami. A teda čakáme bábätko 🙂 takže držím palce ❤️

mrkvicka060
23. máj 2022

@monika765 ja myslim, ze to vyslo, vidim slabulinku ruzovu ciarku. ak urobis o tri dni, bude to jasne podla mna 🙂 drzim palec

monika765
autor
23. máj 2022

@betkaulicna jeeeeej gratulujem! 🥰 ďakujem, uvidíme

mima1
23. máj 2022

Neviem nic no asi skoro testujes. Vyckaj este

monika765
autor
23. máj 2022

@mrkvicka060 snáď áno, vyskúšam o tri dni, ďakujem 😊

rachel36a
23. máj 2022

@monika765 keby si mala ovu skorej, tak by tam v pripade tehu uz malo byt vidiet druhu ciarku....ale nic nie je stratene...pockaj do mrchy a potom testuj...nebudes lovit duchov, ale ak sa to podarilo, tak budu pekne kolajnicky

mariaperpetua
23. máj 2022

Aj mne sa zdá že je tam duch. Ja som mala také isté testy a za týždeň už idem po bábo 🙂
Držím palce

monika765
autor
23. máj 2022

@mariaperpetua ďakujem 🙏 nooo tak držím palce aj ja 🥰

gertys
25. máj 2022

@monika765 ak by si naozaj mala ovulaciu tak skoro trst uz by bol pozitivny. Ja som mal ovulaciu na 12dc a uz 8dni do ms bol test pozitivny. Robila som si ho lebo uz 5 dni predtym mi bolo stale zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre