Vyšli vám 2 testy pozitívne a ostatné negatívne?

luli552
8. aug 2022

Baby Ahojte ja som sem pisala aj včera aj dni pred tym ohľadne tehotenskych testov pepino...
Potrebujem poradiť. Alebo stalo sa niektorej, že vam vyšli dva testy pozitiv. (Slabe čiarky) a ostatne negativ. A boli ste tehotna? Či taky test môže ukazat aj iny vec? Napr. Nador alebo niečo

jjanulienka
8. aug 2022

Nie tehotenské testy ukazujú len že si tehotná nič iné.. mohlo ísť o biochemické tehotenstvo

dada0902
8. aug 2022

@luli552 to ako ta napadlo ze nádor

luli552
autor
8. aug 2022

@jjanulienka a keď mam aj napriek tomu divne veci? Ako je tlak v podbrušku, nafukovanie, zle mi je cely deň..ešte som sa aj vyhadzala na tvary take akne alebo čo podkožne..či to mam len v hlave?

luli552
autor
8. aug 2022

@dada0902 čitala som že nador na maternici tiež dokaže hcg test ukazat..tak či je to blbosť alebo čo

anjelicek26
8. aug 2022

@luli552 nalez na vajecnikoch, krcku ci na prostate moze sposobit minimalne hcg, ale to ti uz nezmizne, ta mikro ciarka na teste na urovni 5-15hcg potom ostane stale...navyse je to strasne zriedkave...to, co popisujes je - bohuzial - klasicke biochemicke tehotenstvo, babatko sa uhniezdilo, ale zle... hcg sa prestane po par dnoch tvorit a menstruacia normalne dorazi, pripadne sa len par dni omeska...

luli552
autor
8. aug 2022

@anjelicek26 aha no ďakujem..zajtra idem volat doktorke a uvidime..len som chcela vediet názor ostatných

7lenka11
8. aug 2022

môže ísť o biochemické tehotenstvo.. na začiatku ti vyjde test pozitívny, postupne slabne, resp. čiarka zmizne... ja som to zažila pred 7 rokmi, aj v krvi mi narástlo HCG a po pár dňoch začalo rapídne klesať

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luli552
autor
8. aug 2022

@chiaraaaa dakujem💋🙏

gabriela2952
8. aug 2022

Dievčatá, a ako je to pri tom biochemickom tehotenstve? Ja som si robila test pred par dnami kde som mala silnú čiarku a momentálne mi mešká ms 1 deň a test mam stále silno pozitívny. Takže môžem vylúčiť biochemicke? Digitálny ukazuje 3+

luli552
autor
8. aug 2022

@gabriela2952 podla mna určite áno..ale myslim si že dr. ti to usvečí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre