Výsledok z digitálneho testu

mantovalucia6
8. júl 2022

Prosím vás baby toto je s digitálneho testu a ukázalo mi takéto môžte mi poradiť som tehotná či nie

bessie12
8. júl 2022

@mantovalucia6 nie. Keby si bola tehotna, tak ti ukaze aj tyzden.

hermiona12
8. júl 2022

@mantovalucia6 Nie ste tehotná, keby áno bol by tam krížik.

jaskolka
8. júl 2022

Nie. Je tam jasne -, takže je negatívny. Keby si tehotná, tak máš + a aj týždne

mantovalucia6
autor
8. júl 2022

@hermiona12 ale ukazuje tam dve čiarky a na druhom takú slabú čiarku

pauli_s
8. júl 2022

Tie testy sa nemajú rozoberať, nefungujú tak ako klasické.

bessie12
8. júl 2022

@mantovalucia6 ale tento test sa nerozobera. Je jasne negativny. Bohuzial.

jaskolka
8. júl 2022

@mantovalucia6 to nie je test, ktorý ti ukáže čiarky. Funguje inak, proste + tehotná, - nie si tehotná.

miskamicha
8. júl 2022

@mantovalucia6 tieto testy nie je nutne rozoberat. Mas tam minus. Tehotna.nie si resp.si ale je na test este skoro. 🙂))

eni46
8. júl 2022

@mantovalucia6 existuje niečo ako návod na použitie určite bol v balení treba si najprv prečítať

petamich
8. júl 2022

digitalny test po rozobrati ma vzdy dve ciarky a znamena to, ze bol spraveny korektne a moc presiel kam mal - nie nie si tehotna, mas tam jasne minus = nie si tehotna

lienka.7
8. júl 2022

@mantovalucia6 negatívny. Staci si prečítať navod.
Inak teraz to neber osobne, ale nechápem, načo mate potrebu tie testy rozoberat🤦‍♀️
Ako v co dúfate? Ked je raz negatívny, tak je negatívny...

simona1306
8. júl 2022

ved treba citat navod " spravit digitalny test, nasledne ho rozobrat, odfotit, hodit fotku do negativu, a ked na negative je vidied iba jednu ciarku , je to absolutne jedno, lebo doma ked sa pozeram na test 4 hodiny zo vsetkym uhlov a podsvecujem ho baterkou tak sa tam crta dusik " 😉

mandarinka555
8. júl 2022

@mantovalucia6 V škole ťa čítať nenaučili ?

mantovalucia6
autor
26. júl 2022

@mandarinka555 len sa pýtam

lili3_1_2_4
3. feb 2024

@jaskolka hlavne že ja som si jo robila vysiel mi tak isto a o 4 dni mi doktorka potvrdila že som tehotná akože hallo?

zuzanockamt
3. feb 2024

@lili3_1_2_4 V čase,keď si si robila test, nebola v moči dostatočne vydoká hladina hcg, takže test to nezachytil. Asi si ho robila skoro alebo zle. Možno nemá takú citlivosť.

petamich
3. feb 2024

@lili3_1_2_4 ved to je bezna vec, ze ak sa testuje skoro, test pozitivitu neukaze, testujes o par dni a test je pozitivny 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre