Výsledok testu

29. júl 2024

Ahojte baby kamaratka si robila mamatest vidite tam niečo? Ja si myslim že skôr kanalik

pribinak
29. júl 2024

Koľko jej mešká?

autor
29. júl 2024

@pribinak 2 dni

oblaacik
29. júl 2024

Ja som tiez tak mala, bol to kanalik.

di1234
29. júl 2024

Podľa mňa je na 2 dňové meškanie druhá čiarka veľmi slabá. Skúsila by som digi 🙂

jaja446
30. júl 2024

Ahojte chcem sa opytat ci nahodou niektorá nema skúsenosť
Beriem antikoncepciu uz skoro 9 rokov ibaze som sla na dovolenku kedy som mala svoje dni a mala som sa vratit este počas nich no moj pobyt sa predĺžil a kedze som nemala tabletky pri sebe som ich nebrala tabletky neberiem uz vyse mesiaca kramy mi mali prist 15teho júla neprisli spravila som test 21 júl bol pozitívny spravila som v tom týždni 4 testy vsetky boli pozitívne termin mi dala doktorka az o par dni no este pred doktorkou som si jeden spravila tiez bol pozitívny doktorka nic nevidela povedala ze mam prist o tyzden znovu lenze ja som sla kupit digitálny a ten ukazal mínus ale take potiahnuté plus proste divne prikladám foto

monci17
30. júl 2024

@jaja446 to je negativne ked je minus je minus keby je plus tak tam mate aj tyzdnee☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre