Výsledky z krvi 20 dní po styku

michi29
17. dec 2020

20 dní po styku mám takéto výsledky z krvi, čo si myslíte? A užila som aj Escapelle, prosím Vás o pomoc. Ďakujem

evamea
17. dec 2020

Mohla si sa opýtať toho, kto ti podával výsledok do ruky. Máš tam dokonca napísané, aké hodnoty by si mala, keby si tehotná.

veronikaszabova
17. dec 2020

Mas 1.6, tehotna nie si.
Nabuduce sa pytaj tam, kde ta testovali

jaskolka
17. dec 2020

Ze nie si tehotná

fokuska
17. dec 2020

@michi29 Co si o tom mame mysliet? Ak vies citat, tak to tam mas cierne na bielom a nie je si o tom co mysliet - su to jasne fakty.

anjelicek26
17. dec 2020

1,6 je negativny vysledok.

michi29
autor
17. dec 2020

@anjelicek26 pýtala som sa tam sestričiek, nepovedali mi, že mám ísť za lekárom, a lekár má dovolenku. Pekne som sa tu spýtala a hneď ma niektoré žienky odbili, ale nevadí... Ja sa nerozumiem do takých vecí a stresovala som, tak si myslím, že keď sa chcem poradiť,je to na mieste. Ale ďakujem Vám 🙏

veronikaszabova
17. dec 2020

@michi29 ale ved tomu nemusis nijako zvlastne rozumiet. Ci mas pocit, ze sme tu vsetky sestricky,, lekarky,,...
Tvoja hodnota HCG je 1.6 --- do HCG 5 to tehotenstvo nie je. Ved to tam mas aj napisane.

fokuska
17. dec 2020

@michi29 Nemusis rozumiet takym veciam, ale citat vies, vsak?
takze si pozries vysledok 1,6. Pozries si referencnu hodnotu - ta je 5. Co z toho odvodime? Ze HCG signalizuje tehotenstvo a ked je referencna hodnota 5 a ty mas menej, tak teotna nie si.
Ale ok, mozno zlozite co je referencna hodnota, tak citam nizsie - su tam ocakavane hodnoty, vidis ze od prveho tyzdna to zacina na 200, ty mas 1,6, takze zas co z toho odvodime? Ze tehotna nie si.

Zena ma bezne v tele HCG do hodnoty 5 - je to normalne a nie je to tehotenstvom. Pre tehotenstvo su potrebne ovela vyssie hodnoty.

michi29
autor
17. dec 2020

@fokuska ďakujem Vám 🙏

fokuska
17. dec 2020

@michi29 Jaaaj ale pozeram teraz nick. Ty si brala Escapelle lebo ste sa s manzelom nechranili ale vraj mu aj nic neuslo a odvtedy sa vkuse stresujes, aj ked ti uz vysli neativne testy, dobre pamatam?

Tak sa uz upokoj, nie si tehotna, aj keby nieco uslo, tak si vzala escapelle, krvacala si potom, bola si u lekara, testy mas negativne, krv je negativna... nemas co riesit, len zhlboka dychaj, nie si tehotna.

veronikaszabova
17. dec 2020

@fokuska dobre si pamatas

michi29
autor
17. dec 2020

@fokuska áno áno to som ja... Už sa mi bude lepšie spať 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre