Výsledky tehotenských testov

sany4554
1. dec 2023

Ahojte, čô môže znamenať keď som si urobila dva testy v stredu a na oby dvoch bol duch a dnes po 2 dnoch som si urobila dalsie 2 a na oby dvoch nebolo nič, boli čisté, čo to môže byť, čím ?
Ďakujem 🙂

sense
1. dec 2023

@sany4554 ze si mala nekvalitný test. Veľa testov robí tzv duchov, stačí ze nechás test namočenú dve tri sekundy dlhšie alebo od čítaš výsledok po viac ako 5 minutach

sany4554
autor
1. dec 2023

@sense boli to mamatesty papierikove tie su vraj spoľahlivé mi povedali v lekarni a dnes som si robila jeden mamatest palickovy a jeden inej znacky papierový

sense
1. dec 2023

@sany4554 kedysi tu dávala jedna žienka mama test namočeny v cocacole a ukázal jej slabú čiarku. Urobila tak potom čo mala na teste stále ducha Ktory nesilnel. Máš foto toho testu?

sany4554
autor
1. dec 2023

@sense mám poslem všetky 4 ide to postupne ako boli robené

sense
1. dec 2023

Tak toto by som za pozitívny test nebrala hlavne túto značku nie. Ale kým nepríde ms je šanca stále

sany4554
autor
1. dec 2023

@sense mam aj digitálny kde ukazuje mesiac tehotenstva ale mi to pride zbytocne ho robit ked tieto mi ukazalo raz tak a raz tak

sense
1. dec 2023

@sany4554 à koľko ti. Meska

sany4554
autor
1. dec 2023

@sense ja som vysadila pred vyše mesiacom antikoncepciu odvtedy som menštruáciu nemala a ma mi prist dalsia buducu sobotu tak cakam ci pride alebo nie

sense
1. dec 2023

@sany4554 tak ak to máš týždeň do MS tak to je skoro testovať ale dôležite je kedy bola ovulacia

sany4554
autor
1. dec 2023

@sense 22. Bola ovulacia, viem skoro som si robila test ale mi bolo tak nejak divne tak som si zo srandy ze skusim a zrazu tam bol duch tak som nevedela ze co to a dnes som skusila dalsie a tam uz nic

sense
2. dec 2023

@sany4554 tak počkaj ešte 3-4dni, to si robila veľmi skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre